ToxicTX Kimdir

10.12.2020
ToxicTX Kimdir

ToxicTX asıl adıyla Hakkı Akçınar, 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 23 yaşında olmaktadır. Bilgisayar destekli makine ressamlığı okumuştur. Küçük yaşlarından beri oyun oynamayı sevmektedir. Aynı zamanda çeşitli YouTube kanallarında editörlük yapmaktadır. Eightborn sunucusunda Bahattin Klarnetçi ve Toxic Zeit karakterleri ile gönüllere taht kurmuştur. Peki ToxicTx kimdir?

ToxicTX Twitch

ToxicTX asıl adıyla Hakkı Akçınar, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda yaklaşık olarak 50 bin takipçisi bulunmaktadır. ToxicTX son zamanlarda Sadece Sohbet, Cyberpunk 2077, Escape From Tarkov, Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V, Garry’s Mod, League of Legends kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Genel olarak ise GTA 5 Roleplay canlı yayınları yapmaktadır.

ToxicTX Twitch: https://www.twitch.tv/toxictx

ToxicTX Instagram

ToxicTX asıl adıyla Hakkı Akçınar, Instagram platformu üzerinde 11 gönderi paylaşmıştır. Yaklaşık olarak 4 bin takipçiye sahiptir. Instagram’da güzel editler ve güzel fotoğraflarını paylaşmaktadır. Aynı zamanda canlı yayın duyurularını hikayelerden yapmaktadır.

ToxicTX Instagram: https://www.instagram.com/akcnr18/

ToxicTX YouTube

ToxicTX asıl adıyla Hakkı Akçınar, YouTube platformunda 7 adet video paylaşmıştır. Abone sayısı neredeyse bin abone olmuştur. Bu 7 adet video ile toplam 8 bin izlenmeyi geride bırakmıştır. Yayından komik anlar, editler ve yaptığı rollerden kesitleri paylaşmaktadır.

ToxicTX YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCMKy3T_OCgSe94Tr_7c_qUw

ToxicTX Discord

ToxicTX asıl adıyla Hakkı Akçınar, Discord sunucunda yaklaşık olarak 3 bin üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda twitch klip, genel sohbet, pubg mobile perm, foto caps, youtube edit, mikrofonsuzlar, grafik tasarım müzik önerileri, levels gibi birçok sohbet kanalı bulunmaktadır. Bunların aksine sesli sohbet edebileceğiniz kanallar mevcuttur.

ToxicTX Discord: https://discord.gg/TA26vph

ToxicTX Spotify

ToxicTX asıl adıyla Hakkı Akçınar, Spotify üzerinde 4 adet herkese açık çalma listesi mevcuttur. DYNAMİCA Toxic, Roman Havası, HARD RAP ve Drama’dır. DYNAMİCA Toxic çalma listesinin 500 takipçisi bulunmaktadır. 167 şarkı ile toplam olarak dinleme süresi 8 saat 30 dakika sürmektedir. Roman Havası çalma listesinin 41 takipçisi bulunmaktadır. 17 şarkı ile toplam dineleme süresi 1 saat 10 dakika sürmektedir. HARD RAP çalma listesinin 43 takipçisi bulunmaktadır. 51 şarkı ile toplam dineleme süresi 2 saat 53 dakika sürmektedir. Drama çalma listesinin 17 takipçisi bulunmaktadır. 16 şarkı ile toplam dineleme süresi 59 dakika 23 saniye sürmektedir.

ToxicTX Spotify: https://open.spotify.com/user/ey1lzt1zwddr3e2adgxyq99so

ToxicTX DYNAMİCA Toxic çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/1O7mciMM6d2tHfnb2wHU9m

ToxicTX Roman Havası çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/5GhLZ3xPXoMq8ELb4uNfuO

ToxicTX HARD RAP çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/1ooG5WvemdAEUH3uegPeEu

ToxicTX Drama çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/6Q1qsAa5JWlrOjMCUFxOug

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “ToxicTX Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.