Beyza Gemici Kimdir

08.06.2020
Beyza Gemici Kimdir

Beyza Gemici diğer adıyla “beyzagemicixo” bir influencer’dır. Kendisinin fenomen olduğu sosyal medya platformu Instagram’dır. Instagram üzerinde 43 bin takipçi sayısına sahiptir. Bu sayı bazılarına düşük gelmiş olabilir ama bu sayının ileride yükseleceğine emin olabilirsiniz. Beyza Gemici kimdir sorusuna özetle influencer olarak cevap verebiliriz.

Beyza Gemici Kaç Yaşında

Beyza Gemici 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Kendisi günümüz yani 2020 yılında 19 yaşındadır. Ne yazık ki doğum günü ve ayı bilinmemektedir.

Beyza Gemici Nereli

Beyza Gemici kesin olmamakla beraber Giresunlu olduğu bilinmektedir. Kendisi şu an hala Giresun’da yaşamaktadır, yakın bir tarihte İstanbul’a taşınacağını Instagram’da açmış olduğu bir canlı yayında dile getirmiştir.

Beyza Gemici Facebook

Beyza Gemici Facebook hesabını aktif bir şekilde kullanmamaktadır. Dediğimiz gibi kendisinin fenomen olduğu ve aktif olarak kullandığı bir tek Instagram hesabı vardır. Yine de Facebook hesabına altta bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/byzgmcc

Beyza Gemici Instagram

Beyza Gemici dediğimiz gibi aktif olarak Instagram sosyal medya platformunu kullanmaktadır. Kendisini takip etmek ister veya sadece bir göz atmak isterseniz aşağıda ki linkten Beyza Gemici’nin profiline ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/beyzagemicixo/

Beyza Gemici Twitch

Beyza Gemici yayın yapan biri değil ne yazık ki. Yayın yapsa da çoğunlukla Instagram platformunu kullanmayı tercih ediyor. Instagram biyografi bölümünde Twitch kanal linkini yazmış ve “coming soon” mesajını koymuştur. Bu da demek oluyor ki yakın zamanda Twitch platformu üzerinde yayınlar yapmaya başlayacaktır. Beyza Gemici Twitch adresine aşağıda ki link ile ulaşabilirsiniz.

https://www.twitch.tv/beyzagemici

Beyza Gemici VSCO

Beyza Gemici VSCO uygulaması üzerinden çok sık paylaşım yapmasada arada sırada paylaşımlar yapmaktadır. Aşağıda ki linkten Beyza Gemici VSCO profiline ulaşabilirsiniz.

https://vsco.co/beyzagemici/gallery

Beyza Gemici çok başarılı ve kaliteli bir influencer’dır. Profilinde ayakkabı reklamı gibi sahte ve ucuz reklamlara rastlamanız imkansızdır. Bershka ve Trendyol gibi kaliteli firmalarla işbirlikleri yaparak takipçilerine yararlı ürünler paylaşmaktadır. Çok yakın bir zamanda takipçi sayısının yükseleceğine inanıyoruz.

Bu yazımızda Beyza Gemici kimdir sorunu detaylı bir şekilde siz değerli okurlarımıza açıklamaya çalıştık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

Beyza Gemici 1
Beyza Gemici 3
Beyza Gemici 2
Beyza Gemici 4

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.