Cordiseps Kimdir

02.11.2020
Cordiseps Kimdir

Cordiseps asıl adıyla Bedirhan Yamalı, 23 Aralık 1999 günü dünyaya gelmiştir. Günümüzde 21 yaşında olmaktadır. 3 yıldan fazla bir süredir Tuğkan ‘Elraenn’ Gönültaş’ın yanında birkaç kişiden biridir. Yayıncılıkla alakalı her şeyde Tuğkan ‘Elraenn’ Gönültaş sayesinde olduğunu belirtmektedir. Felsefe ve Psikolojiyle yakından ilgilenen biridir. Fakat psikoloji lisansını yarıda bırakmıştır. İstanbul’da yaşamaktadır. Çok fazla insan çeşidi gördüğü için insanları analiz etmede iyi olduğunu düşünmektedir. Peki Cordiseps kimdir?

Cordiseps-Kimdir

Cordiseps Twitch

Cordiseps asıl adıyla Bedirhan Yamalı, Twitch platformu üzerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Son zamanlarda yaptığı Infestation: The New Z, The Long Dark, For Honor, Sadece Sohbet gibi kategoriler ile 60 bin takipçiyi geride bırakmıştır.

Cordiseps Twitch: https://www.twitch.tv/cordiseps

Cordiseps Instagram

Cordiseps asıl adıyla Bedirhan Yamalı, Instagram üzerinde 7 paylaşım yaparak 15 bin takipçiyi geride bırakmış durumdadır. Canlı yayın açacağı veya açtığı zaman Instagram üzerinden hikaye ile bilgilendirmektedir.

Cordiseps Instagram: https://www.instagram.com/cordiseps/

Cordiseps YouTube

Cordiseps asıl adıyla Bedirhan Yamalı, YouTube üzerinde 2 tane video bulunmaktadır. Bu videolar 20 saniyedir. Bu iki video ile toplam 3500 toplam izlenmesi mevcuttur.

Cordiseps YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC0E_IkavsheQrp_idGmQ0zQ/featured

Cordiseps Discord

Cordiseps asıl adıyla Bedirhan Yamalı, 2500 kişiyi geçen bir Discord sunucusu bulunmaktadır. Bu sunucuda Twitch Ban Sorgulama, klipler, edit montaj, oyun tavsiyeleri, grafikler, çizim ve tasarım, müzik tavsiye, film ve dizi tavsiye, yayında alınan ssler ve daha birçok metin kanalı ve ses kanalı bulunmaktadır.

Cordiseps Discord: https://discord.gg/NUr8rkM

Cordiseps Steam

Cordiseps asıl adıyla Bedirhan Yamalı, Steam üzerinde 6 seviyedir. 3 adet rozeti, 4 adet ekran görüntüsü, 3 adet grup ve 90 tane arkadaşa sahiptir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Cordiseps Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. İnternetten para kazanmak isterseniz  BetWinner sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.