İbrahim Tilaver Kimdir

30.01.2021
İbrahim Tilaver Kimdir

İbrahim Tilaver birçok insan tarafından bilinen fakat tanınmayan bir internet fenomenidir. Justin Bieber ile olan konuşmasından sonra bilinirliği iki kat arttı diyebiliriz. Biz bugün “İbrahim Tilaver Kimdir” konu başlığı adı altında İbrahim Tilaver’i çok daha iyi tanımanızı sağlayacağız. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan hadi konumuza başlayalım.

İbrahim Tilaver Hayatı

İbrahim Tilaver 1 Ocak 1998 yılında doğmuştur ve kendisi günümüzde 23 yaşındadır. Ağrı, Doğubeyazıtlı olan İbrahim Tilaver lise eğitimini İstanbul’da bulunan Sultanahmet Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite sınavına girmiş ve İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazanmıştır fakat maddi zorluklardan dolayı üniversite eğitimine başlayamamıştır.

Maddi durumun sebep olduğu zorluklardan ötürü 16 yaşında ticarete atılmıştır. Ticarete atıldığı için hiçbir zaman pişman olmadığını tam tersi hep çok doğru bir karar verdiğini düşünüyormuş. İbrahim Tilaver’in söylediğine göre hayalleri arasında yer yatağından ranzalı yatağa geçmek varmış. Günümüzde ise ranzalı yataktan çok daha iyi hayallere sahip olduğu aşikar.

İbrahim Tilaver arkadaş olduğu ünlü influencerların ısrarı üzerine Youtube platformuna hobi amaçlı içerik üretmektedir. Kendisi günümüzde hala e-ticaret ile uğraşmakta ve içerik üretmektedir. Kendisine hayatında başarılar dileriz.

İbrahim Tilaver Instagram

İbrahim Tilaver Instagram’ı aktif olarak kullanan fenomenlerden bir tanesidir. Kendisinin günümüzde 367 bin adet takipçisi bulunmaktadır. İbrahim Tilaver’i Instagram’dan takip etmek için alttaki bağlantıya tıklayabilir veya direkt “ebo” kullanıcı adıyla profiline ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/ebo/

İbrahim Tilaver Youtube

İbrahim Tilaver Youtube için hobi amaçlı içerikler üretmektedir. Kendi dediğine göre “canım istediğinde” kavramı ile video yüklemektedir. Bu nedenden ötürü kendisinden çok uzun süreler video göremeyebilir veya çok sık video görebilirsiniz. Videolarını kaçırmamak için alt tarafta bulunan bağlantıya tıklayabilir veya Youtube’da İbrahim Tilaver araması yaparak Youtube kanalına ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCvOi0S9H1Plb7ph-acVnqhw

İbrahim Tilaver Ayakkabı

İbrahim Tilaver birçok alanda e-ticaret yapıyor fakat bu alanlardan en çok bilineni ayakkabıdır. Kendisinin Instagram üzerinde bulunan bir ayakkabı sayfası mevcuttur. Altta ki bağlantıya tıklayarak ayakkabı sayfasını inceleyebilir ve satın alım yapabilirsiniz.

https://www.instagram.com/ebosneakers/

Ebo

İbrahim Tilaver Nereli?

İbrahim T. Ağrı Doğubeyazıt’lıdır.

İbrahim Tilaver Doğum Tarihi

İbrahim T. 1 Ocak 1998 tarihinde doğmuştur yani kendisi günümüzde 23 yaşındadır.

İbrahim Tilaver Kime Benziyor?

İbrahim Tilaver’i çoğunlukla ünlü yetişkin film yıldızı olan Jordi El Niño Polla’ya benzetmektedirler. Hindistan’a seyahatinde kendisini Jordi El Niño Polla sanan birçok insan çıkmıştır ve hepsi İbrahim Tilaver ile fotoğraf çekilmiştir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “İbrahim Tilaver Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.