VP Satın Al

16.04.2022
VP Satın Al

Valorant,Riot Games tarafından 2020 yılında resmi olarak piyasaya sunulmuş çok oyunculu bir oyundur. 5’e taktiksel bir nişancı oyunu olan bu oyunda bir tarafa saldıran olurken diğer taraf ise savunandır.

Oyunda saldırıda bulunan takımın amacı bombayı harita üzerinde belirlenmiş olan bölgelere yerleştirmek ve bombanın patlama süresine kadar savunan takımın saldırısına karşı korumaktır. Spike denilen bu bomba etkin hale getirildikten 45 saniye sonra patlar. Eğer bu 45 saniyelik süre içinde bomba korunabilirse saldıran takım o turun galibi sayılır ve 1 puan kazanılmış olur.

Savunan takımın amacı ise bomba patlamadan etkisiz hale getirilmesini sağlamak ve saldıran takımın bombayı korumasını engellemektir. Eğer herhangi bu görevler esnasında bir takım tüm oyuncuları öldürülürse diğer taraf o gurubun galibi olmuş ve bir puan kazanmış olur.

VP Nedir?

VP bilindiği gibi ücretsiz çok oyunculu online bir oyundur. Oyuna gelen silah kaplamaları oyun içinde VP ya da RP adı verilen oyun içi parayla satın alınır. VP satın almak için sitemizi tercih edebilir ve piyasadaki pek çok platforma göre daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

VALORANT

VP ile Neler Alınabilir?

VP gerçek para karşılığında VP satın alınabilmektedir. VP satın aldıktan sonra mağaza içinden kendinize özel olarak sunulan silah, bıçak ve ya da diğer malzemeleri alabilirsiniz. Satın aldığınız tüm bu oyun içi malzemeler aynı zamanda savaştaki karakterinizin daha güçlü hale gelmesini sağlar.

VP Nereden Satın Alınır?

Belirttiğimiz gibi VP Satın Almak için birçok platform üzerinden satın alınabilir. Sitemiz ise size en uygun VP fiyatlarını sunmaktadır. Hızlı teslimat özelliği sayesinde indirimli olarak satın alacağınız VP’lerinizi aldıktan sonra oyunda kullanabilmeniz için giriş yapıp bazı işlemleri tamamlamanız gerekir.

Günümüz oyunları artık kendilerini bile çoktan aşmış durumda. Yalnızca oyunun genel yapısı değil aynı zamanda oyun içerisinde kullanabileceğiniz Arguvanlarında kalitesinin yüksek olması oyundan alacağınız keyfi daha fazla artırmaktadır.

VP sitemizden güvenilir bir şekilde satın alınabilir. Bizim dışımızda herhangi bir platformdan VP satın almayı planlıyorsanız öncelikli olarak satın alacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Kaynak : https://gamerdunyasi.com/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.