Coşkun Çetin Kimdir

29.10.2020
Coşkun Çetin Kimdir

Dünya’nın en büyük Webmaster forumu olan R10.Net‘in sahibi Coşkun Çetin gün geçtikte ününe ün, başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Hal böyle olunca “Çoşkun Çetin Kimdir” sorusu birçok insan tarafından merak edilir duruma geldi. Biz bu blog yazımızda bu merakı sonlandırmayı hedefliyoruz. Hadi başlayalım!

Coşkun Çetin Kimdir

İlk okul eğitimini Feyzi Paşa okulunda tamamlayan Çoşkun Çetin, orta okul eğitimini ise Engin Hayri Özmeriç Okulu’nda tamamladı. 2007 yılında İzmir Alsancak’ta bulunan Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi’nde eğitimine devam ederken ilk girişimi olan ve şu anda Türkiye’nin en büyük hosting firmalarından biri olan MegaTR Hosting’i kurdu. Bu sayede ticaret hayatına atılmış oldu. Sizde ticarete girmek ama sermaye için nakite ihtiyacınız varsa Bet winner   ile kazanabilirsiniz. betwinner giriş güncel  için bakınız. R10.net kurucusu Coşkun Çetin , Üniversite eğitimini ise İzmir’in köklü bir üniversitesi olun 9 Eylül Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

2012 yılında ise R10.Net’e yatırım ortağı olan Çoşkun Çetin tam bir yıl sonra yani 2013 yılında R10’Net’in büyük bir çoğunluğunu satın alarak yönetim kurulu başkanı oldu. 2019 yılında ise bütün hisseleri satın alarak R10.Net’in tek sahibi oldu.

Coşkun Çetin

Coşkun Çetin ek olarak mobil ve bilgisayar oyunları sektörüne ciddi oranlarda yatırım yapmaktadır. Genç ve başarılı iş adamı Coşkun Çetin kaliteli ekibi sayesinde R10.Net forumunu geçtiğimiz aylarda Dünya’nın en büyük Webmaster forumu yapmayı başarmıştır. Evet yanlış duymadınız, R10.Net şu anda Dünya’nın en büyük webmaster forumudur. Coşkun Çetin’e bu gururu bize yaşattığı için teşekkür ederiz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Coşkun Çetin Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.