Spotify Premium Nasıl Abone Olunur?

24.09.2022
Spotify Premium Nasıl Abone Olunur?

Bu yazıda, Spotify Premium nasıl edineceğinizle ilgilidir. Spotify bir dijital müzik akışı sitesidir. Büyük çevrimiçi müzik kitaplığına ve çocuk podcast’lerine anında erişmenizi sağlar, böylece istediğiniz içeriği istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Hem yasal hem de kullanımı kolaydır. Çeşitli türlerden ve sanatçılardan milyonlarca şarkı bulabilirsiniz: belirsiz indie rock’tan en iyi 40 pop’a, film müziklerine ve klasik müziğe. Ayrıca, dinleme geçmişinize dayalı müzik önermek için karmaşık bir algoritmanın yanı sıra küratörlüğünde çalma listeleri ve internet radyo istasyonlarına sahiptir.

Podcast’ler de bol miktarda bulunur, bu nedenle gerçek suç hikayelerini veya teknik tartışmaları dinlemekten zevk alıyor olsanız da herkes için bir şeyler var. Aslında şirket, podcast ağları Gimlet Media ve Parcast’i satın alarak podcast içeriğine büyük yatırım yapıyor. Joe Rogan Experience ile çok yıllı özel bir anlaşma için 100 milyon doların üzerine bile düştü. Apple Music’ten farklı olarak Spotify, hizmetinin ücretsiz, reklam destekli bir sürümünü sunar ve bu da şu soruyu akla getirir: Dinlemek için ödeme yapmalı mısınız? Müzik akışı keyfinizi kesintiye uğratan reklamları kaldırmanın yanı sıra, Spotify Premium için ayda 10 ABD Doları (10 £, 12 ABD Doları) ödemeniz için altı harika neden vardır. Aşağıda Spotify Premium’a abone olma adımlarından bahsettik.

Mobil/Masaüstü/Web’de Spotify Premium Nasıl Alınır?

Spotify Premium Nasıl Edinilir? (Android ve iOS)

Adım 1: Akıllı telefonunuzda Spotify’ı açın ve en altta Premium olarak işaretlenmiş en sağdaki sekmeye gidin.

Adım 2: Premiumunuzu Seçin’i görene kadar aşağı kaydırın. Abonelik sürecinin bir açılır penceresine yönlendirilmek için istediğiniz sürümü (Bireysel, İkili, Aile veya Öğrenci) seçin.

Adım 3: Açılır pencerede, başlayın seçerek istediğiniz planı seçin.

Adım 4: Ödeme ayrıntılarınızı doldurarak aboneliğinizi tamamlayın.

Spotify Premium Nasıl Abone Olma

Spotify Premium Nasıl Abone Olma

Spotify Premium (Masaüstü ve Web Oynatıcı) Nasıl Edinilir?

Adım 1: Görünen adınız açılır menüsünün solunda yükselt olarak işaretlenmiş düğmeyi seçin. Bu sizi web tarayıcınızdaki Spotify Premium kayıt sayfasına yönlendirecektir.

Adım 2: Premiumunuzu Seçin bölümüne ulaşana kadar aşağı kaydırın.

Adım 3: Kaydolmak istediğiniz sürümde başlayın tıklayın. Seçenekler Bireysel, İkili, Aile ve Öğrenci’den oluşur.

Adım 4: Ödeme ayrıntılarınızı doldurarak yükseltmenizi sonlandırın. Spotify şu anda PayPal’ın yanı sıra banka ve kredi kartlarını da kabul ediyor.

Spotify Premium’u nasıl edineceğinizle ilgili makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Spotify Premium’a abone olmak, can sıkıcı reklamlardan kurtulmanın harika bir yoludur, ancak hizmetin ücretli sürümü beklediğinizden daha fazlasını sunar. Spotify Premium telefon ve masaüstüne nasıl abone olacağınızı da bilmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin. Kullanabileceğiniz başka Spotify alternatifleri olsa da.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.