Rraenee Kimdir

15.09.2020
Rraenee Kimdir

Rraenee asıl adıyla Mert Yılmaz Ankara’da yaşamaktadır. 8 Temmuz 1998’de doğmuş olup günümüzde 22 yaşındadır. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseyi ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarında okuyan Mert Yılmaz çocukluğundan beri oyun oynamayı çok sevmektedir. Oyun oynamaya başladığı oyunlardan bir tanesi Mount & Blade: Warband’dır. Peki Rraenee kimdir?

Rraenee

Rraenee Instagram

Rraenee asıl adıyla Mert Yılmaz Instagram’da 30.000 takipçiye sahiptir. Instagram’da 9 gönderisi bulunan Mert Yılmaz, Canlı yayın duyurularını Instagram üzerinden yapmaktadır. Bu sebeple Instagram hesabını takip etmenizi öneririz.

Rraene İnstagram: https://www.instagram.com/mrtyiilmazz/

Rraenee Tiktok

Rraenee canlı yayınlarda izlediği ‘Cringe Tiktok’ isimli videoları izlerken, canlı yayını izleyen seyirciler Mert Yılmaz’ın verdiği tepkileri sevdiği için YouTube’da bir sürü Mert Yılmaz’ın Tiktok izlediği video bulabilirsiniz.

Rraenee Wide Walking

YouTube kanalı üzerinde Wide Walking akımına uyduğu bir video paylaşan Mert Yılmaz, YouTube üzerinden 32.000 izlenmeyi bu video ile aşmıştır.

Rraenee Steam

Rraenee Steam platformu üzerinde 158 seviyedir. Steam’de adı RRaenee olarak geçmektedir. Biosunda ise “Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere düşer..” yazmaktadır.

Steam Profili: https://steamcommunity.com/id/RRaene/

Rraenee YouTube

Rraenee YouTube üzerinde yaklaşık 21 bin abonesi bulunmaktadır. 85 tane videosu bulunmakta olup, 1.200.000’den fazla toplam izlenmeye sahiptir. YouTube kanalında canlı yayınlarından komik anların kesitlerini, GTA V Role Play oynadığı videolar, The Walking Dead oynadığı videolar ve daha birçok oyun videosu bulunmaktadır.

YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/rraenee

Rraenee Twitch

Rraenee Twitch platformu üzerinden canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch üzerinde 100.000’i aşkın takipçisi bulunmaktadır. Canlı yayınlarda Just Chatting, The Walking Dead, Fall Guys, GTA V Roleplay, Call Of Duty gibi birçok oyun oynamaktadır.

Rraenee Twitch: https://www.twitch.tv/rraenee

Rraenee Discord

Discord kanalı üzerinden katılan kişiler beraber oyun arkadaşı bulabilir. Twitch üzerinden chat banı yiyen kişiler banlarını sorgulatabilir. Yayında alınan ss’ler, klipler, memes, duyurular, müzik, film dizi öneri, oyun öneri, etkinlik ve benzeri birçok şey yapılabilecek bir Discord sunucusu bulunmaktadır.

Discord Sunucusu: https://discord.gg/MJ8zmT

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Rraenee Kimdir” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Emir dedi ki:

  Çok kral yayıncidir eğer görürse mesajimi kendisiyle sohbet etmek isterim mert abeyy

 2. KiLLeRMaN06 dedi ki:

  Twitch Türkiye’nin en sevilen yayıncısıdır.

  1. burak dedi ki:

   Şu an hangi şehirde, biliyor musunuz?