Facebook’ta Hikaye Nasıl Silinir?

24.12.2022
Facebook’ta Hikaye Nasıl Silinir?

Facebook bir sosyal medya sitesidir ve hikayeleri geçici olacak şekilde tasarlanmıştır; yirmi dört saat boyunca beğeni, yorum ve görüş aldıktan sonra kendi kendilerini yok ederler. Peki ya hikayeyi algoritma otomatik olarak silmeden önce kaldırmak isterseniz? Aksiyon son derece basit ve sezgiseldir ve hikaye yayınlanır yayınlanmaz bunu potansiyel bir utançtan kaçınarak yapabilirsiniz. Bu yazıda size Facebook’ta hikayeyi nasıl sileceğinizi öğretmeye çalışacağız.

Instagram, hikaye kavramına öncülük etmiştir ve Facebook’taki hikayeler, eğlenceli maceralarınızın kısa kliplerini arkadaşlarınızla paylaşmanın harika bir yoludur. Durağan görüntüler veya kısa videolar paylaşarak bir Facebook hikayesi oluşturun ve içerik, seçtiğiniz hedef kitleye 24 saat boyunca görünsün. Her birimizin başına gelmiştir. Facebook’ta bir hikaye yayınlıyoruz, sonra hemen pişman oluyoruz. Belki söylemememiz gereken bir şey söyledik ya da belki de hikayemizi dünyanın geri kalanına anlatmakla ilgili fikrimizi değiştirdik. Sebep ne olursa olsun, Facebook hikayelerinizi 24 saat sonra otomatik olarak silinmeden önce silmenize izin verir.

Facebook Hikaye Silme

Facebook Hikaye Silme

Facebook Hikayesi Nasıl Kaldırılır/Silinir?

  1. Hikayenizi tıklayın
  2. Üç nokta menüsünü aç
  3. Fotoğrafı Sil’e tıklayın
  4. Onaylamak için Sil’e basın

Umarız beğenirsiniz Facebook’ta hikaye nasıl silinir yazımız size yardımcı olacak ve tüm sorununuzu çözecektir. Bir Facebook hikayesinin 24 saatlik bir ömrü vardır. 24 saatlik zaman çizelgesi sona erdiğinde, Facebook hikayeniz otomatik olarak silinir. Herhangi bir nedenle, Facebook hikayenizi zaman çizelgesinin sonuna gelmeden önce silmek isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.