John Edward Jones Kimdir

10.09.2020
John Edward Jones Kimdir

Bugün siz değerli okurlarımız için, bir insanın yaşayabileceği en kötü olaylardan birini yaşamış olan John Edward Jones olayı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Eğer dar alan fobiniz veya panik atak tarzında hastalıklarınız varsa bu yazımızı okumanızı önermeyiz. Uyarımızı yaptığımıza göre hadi başlayalım!

John Edward Jones ve Yaşadığı Olay

2009 senesinde John E.J ve yakın arkadaşları Nutty Putty Cave adlı mağarayı keşfetmek için mağaraya giriş yaparlar. John E.J fazlasıyla dar olan mağarada sürünerek ilerler. Bir zaman sonra çok fazla gittiğini düşünerek geriye dönmek ister ama dönecek kadar geniş alan bulamadığı için mecburen ilerlemeye devam eder. İlerledikçe mağara çok daha fazla darlaşmaya başlar ve kelimenin tam anlamıyla sıkışır. Mağaranın sonuna geldiğinde ise dönecek yer bulamamış ve amuda kalkma pozisyonunda mahsur kalmıştır.

John Edward Jones

Uzun süre boyunca haber alamayan arkadaşları John E.J’nin kurtarılması için kurtarma ekipleri ile iletişime geçer. Yaklaşık 100 kişilik bir ekip John E.J’yi kurtarmak için görevlendirilir. Olay yerine gelen ekipler John’un pozisyonunu öğrenince zamana karşı yarıştıklarını anlarlar. Kafası aşağıda ve bacakları yukarıda olan bir insan ne yazık ki uzun süreler boyunca hayatta kalamaz. Kurtarma ekipleri alanın darlığından dolayı hızlı hareket edemezler ve ne yazık ki John E.J akciğerlerinin kanla dolmasından dolayı vefat eder.

Görevliler yapılabilecek en iyi şeyin, mağarayı John E.J’nin cesedi ile beraber kalıcı olarak kapatmak olduğunu söyler ve mağara bu şekilde kalıcı olarak kapatılır.

John E.J’nin cansız bedeni yaklaşık olarak 11 yıldır mağarada bulunmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için John E.J’nin kim olduğunu ve yaşadığı kötü olayı detaylı bir şekilde anlattık. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Amerikanhaber dedi ki:

    Bu haber yalan boşuna uğraşmayın dolandırıcılar yaptı bu haberi john edward jonesi sevmeyenler yaptı bunu şuanda john edward jonesin hayattaki fotoğrafları vardır ama internette fotoğraflarını göstermektedir