AyuHere Kimdir

05.12.2020
AyuHere Kimdir

AyuHere asıl adıyla Cansu Öktem, 10 Temmuz 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 23 yaşında olmaktadır. Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Uçak Teknolojisi mezunudur fakat kendi mesleğini yapmamaktadır. Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki AyuHere Kimdir?

AyuHere Twitch

AyuHere asıl adıyla Cansu Öktem, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 110 bini geçen takipçi sayısına sahiptir. Son zamanlarda Sadece Sohbet, Among Us, Blazing Sails, Superliminal, Phasmophobia, Escape From Tarkov, Move or Die gibi kategorilerde canlı yayınlar yapmaktadır. Aynı zamanda Eightborn V Roleplay sunucusunda Inna karakteri ile gönüllere taht kurmuş bir yayıncıdır.

AyuHere Twitch: https://www.twitch.tv/ayuhere

AyuHere Instagram

AyuHere asıl adıyla Cansu Öktem, Instagram platformu üzerinde 132 gönderi ile yaklaşık 55 bin takipçiye ulaşmıştır. Intagram’da bazen çekilişler yapmaktadır. Takip etmenizi öneririz.

AyuHere Instagram: https://www.instagram.com/cansuoktm_/

AyuHere YouTube

AyuHere asıl adıyla Cansu Öktem, YouTube platformunda 6 tane video paylaşmıştır. Toplam 450 aboneyi geçmiş bulunmaktadır. YouTube kanalında Komik Anlar, Among Us ve Five Dates gibi oyunlar yayınlamaktadır. Bu 6 video ile toplam izlenmesi 4000’i geçmiş bulunmaktadır.

AyuHere YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEGkSkto8Ph63OVh58qlmCw/featured?view_as=subscriber

AyuHere Twitter

AyuHere asıl adıyla Cansu Öktem, Twitter platformu üzerinde 250 takipçiyi geçmiştir fakat aktif olarak kullanmamaktadır.

AyuHere Twitter: https://twitter.com/cansuoktm

AyuHere Sevgilisi

AyuHere asıl adıyla Cansu Öktem, Burak Gençoğlu ile sevgilidir. Burak Gençoğlu’nun kim olduğunu merak ediyorsanız web sitemizde bulunan ‘Burak Gençoğlu Kimdir’ adlı yazıyı okuyup öğrenebilirsiniz.

AyuHere Discord

AyuHere asıl adıyla Cansu Öktem, Discord sunucusunda yaklaşık olarak 6700 üye bulunmaktadır. Bu sunucuda Genel Sohbet, Medya, klipler, Spotify playlist paylaşma, mod başvuru, ban yedim, Mikrofonu olmayanlar, filmler ile ilgili sohbet kanalları ve daha birçok sohbet kanalları bulunmaktadır. Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz güzel bir Discord sunucusudur.

AyuHere Discord: https://discord.gg/ayuhere

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “AyuHere Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.