Immortals of Aveum Oyununda Sağlık ve Büyü Nasıl Artırılır?

02.09.2023
Immortals of Aveum Oyununda Sağlık ve Büyü Nasıl Artırılır?

Immortals of Aveum’daki en önemli iki ölçeriniz, bu benzersiz FPS’de silahları büyü ile değiştirirken sağlığınız ve büyünüz olacak. Sağlık kendi başına konuşur – tükenirse ölürsünüz – ancak büyü normal kırmızı, mavi veya yeşil mermilerinizi güçlendirmek için kullanılmaz. Bunun yerine, oyun boyunca kilidini açtığınız daha güçlü becerileri kullanmak için buna ihtiyacınız var. Bu kaynakları yenilemek için bulabileceğiniz ve tutabileceğiniz kristaller olsa da, başlangıçta tutabileceğiniz miktar her ikisi için de oldukça sınırlıdır. Neyse ki, bunları kalıcı artışlarla güçlendirmenin bir yolu var.

Immortals of Aveum Oyununda Sağlık ve Büyü

Immortals of Aveum Oyununda Sağlık ve Büyü

Sağlık ve Büyü Nasıl Artırılır?

Maksimum sağlığınızı ve büyünüzü artırmak için sırasıyla Parlak Sağlık Taşları ve Parlak Mana Taşları toplamanız gerekecek. Bunlar iki kaynaktan gelir. Birincisi, sefer sırasında patronları yenerek. Bunlar genellikle bölümlerin sonunda gelir ve benzersiz, zorlu karşılaşmalar olur. Diğer yöntem ise çeşitli haritalara dağılmış 26 Shroudtrial’ı tamamlayarak bunları kazanmaktır. Bunlar, sonunda bir ödül kazanmak için koşabileceğiniz daha kısa, ısmarlama isteğe bağlı zorluklardır. Yine de tamamlamadan önce aradığınız taş türünü alacağınızın garantisi yoktur ve ilk karşılaştığınızda erişemeyeceğiniz yollar vardır. Yeni yeteneklerin kilidini açtığınızda, eski bölgelere geri dönebilir ve Jak’ı mümkün olduğunca güçlendirmek için onları arayabilirsiniz.

Immortals of Aveum’da sağlık ve büyüleri artırmak karakter gelişimi, beceri tabanlı oynanış ve stratejik kaynak yönetimine dengeli bir yaklaşım gerektirir. Oyuncular beceri puanlarını akıllıca dağıtarak, uygun yeteneklere yatırım yaparak ve savaş ve büyü yeteneklerini geliştirerek karakterlerinin niteliklerini artırabilirler. Ek olarak, sarf malzemelerini akıllıca yönetmek ve oyun dünyasını keşfetmek, sağlık ve büyü yeteneklerinin artmasına katkıda bulunan nadir hazineler sağlayabilir. Bu tekniklerle oyuncular, Immortals of Aveum’da sağlık ve büyü güçlerini artırarak önlerindeki zorlukları aşmaya hazır bir yolculuğa çıkabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.