Burak Gençoğlu Kimdir

04.12.2020
Burak Gençoğlu Kimdir

Burak Gençoğlu 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 24 yaşında olmaktadır. Aslen Trabzonlu olup. Trabzon’da yaşamaktadır. Pet shop işi ile uğraşmaktadır. Peki Burak Gençoğlu Kimdir?

Burak Gençoğlu Twitch

Burak Gençoğlu Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda yaklaşık olarak 70 bin takipçisi bulunmaktadır. Son zamanlarda Sadece Sohbet, Move or Die, Five Dates, Among Trees, Among Us kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Eightborn V Roleplay sunucusunda Yağız Gençoğlu ve Burak Karakurt karakterleri ile gönüllerimize taht kurmuştur.

Burak Gençoğlu Twitch: https://www.twitch.tv/burak

Burak Gençoğlu Instagram

Burak Gençoğlu Instagram platformunda 19 gönderi ile yaklaşık olarak 25 bin takipçiye ulaşmıştır. Canlı yayın duyurularını Instagram hikayesi üzerinden yapmaktadır. Takip etmenizi öneririz.

Burak Gençoğlu Instagram: https://www.instagram.com/burakgencoglu1/

Burak Gençoğlu YouTube

Burak Gençoğlu YouTube platformu üzerinde 73 adet video paylaşmıştır. Toplam olarak 2100 aboneyi geride bırakmıştır. 73 adet video ile toplam izlenmesi 80 bini geçmiş durumdadır. YouTube kanalında GTA 5 Roleplay Burak Karakurt, Garry’s Mod Roleplay Yogus Youngson, Agrou, Among Us, Funny Montage gibi birçok video serisi bulunmaktadır.

Burak Gençoğlu YouTube: https://www.youtube.com/user/l0xyqeNl

Burak Gençoğlu Twitter

Burak Gençoğlu Twitter platformu üzerinde 885 takipçiye sahiptir. 2020 yılının Haziran ayında oluşturduğu Twitter hesabını aktif olarak kullanmamaktadır.

Burak Gençoğlu Twitter: https://twitter.com/burakgencogluda

Burak Gençoğlu Sevgilisi

Burak Gençoğlu AyuHere ile sevgilidir. AyuHere’in kim olduğunu merak ediyorsanız web sitemizde bulunan ‘AyuHere Kimdir’ adlı yazıyı okuyup öğrenebilirsiniz.

Burak Gençoğlu Discord

Burak Gençoğlu Discord sunucusunda 7 bine yakın üyesi bulunmaktadır. Bu sunucuda Sohbet, Mikrofonsuzlar, fotoğraf video, YouTube link, twitch clip, tasarım, müzik ve canlı yayınlarda sohbetten uzaklaştırılınca sorgulatabileceğiniz bir ban yedim odaları bulunmaktadır. Katılıp yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz ve oyunlar oynayabileceğiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Burak Gençoğlu Discord: https://discord.com/invite/W7v4xSt

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Burak Gençoğlu Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.