Gökhan Öner Kimdir

23.02.2021
Gökhan Öner Kimdir

Gökhan Öner 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirlidir. Mart 2016 tarihinden beri Rochester, New York’da yaşamaktadır. YouTube ve Twitch platformlarına içerik üretmektedir. Peki Gökhan Öner kimdir?

Gökhan Öner YouTube

Gökhan Öner YouTube platformuna 15 Ekim 2018 tarihinde katılmıştır. 28 Mart 2019 tarihinde ise ilk videosunu yayınlamıştır. YouTube kanalında 39 video paylaşmıştır. Bu sırada toplam olarak ise 385 bin aboneyi geride bırakmıştır. Toplam izlenmesi ise 29 milyonu aşmış durumdadır. Amerika’da Uber ve Lyft yapmaktadır. Bu anlarını kamera ile kaydedip YouTube kanalında paylaşmaktadır.

Gökhan Öner Twitch

Gökhan Öner Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda toplam 160 bini aşkın takipçiye sahiptir. Canlı yayınlarda genel olarak Sadece Sohbet kategorisinde canlı yayınlar yapmaktadır. İçerik olarak ise genellikle araba içinde seyahat ederken sohbet etmektedir.

Gökhan Öner Instagram

Gökhan Öner Instagram platformunda 73 gönderi paylaşmıştır. Aynı zamanda 65 bini aşkın takipçiye sahiptir. Canlı yayın bildirimlerini hikayelerinden yapmaktadır. Bu nedenle canlı yayınları kaçırmamak için Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Gökhan Öner Twitter

Gökhan Öner Twitter platformunda 1700’ü aşkın takipçisi bulunmaktadır. 2014 yılının Eylül ayından itibaren Twitter kullanmaya başlamıştır. Aktif olarak Twitter kullanmaktadır. Aynı zamanda 1 adet Sabitlenmiş Tweet’i bulunmaktadır. Bu Sabitlenmiş Tweet ise Twitch platformunda canlı yayın esnasında Twitch kanalının yasaklandığı anın tekrarı bulunmaktadır.

Gökhan Öner Discord

Gökhan Öner Discord sunucusunda 8.700’ü aşkın üye bulunmaktadır. Aynı zamanda Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır. Bu sesli sohbet kanallarının aksine metin kanalları da bulunmaktadır. Bu metin kanalları Şikayet ve öneri, Ders ve Etüt odası, Müzik paylaşım, fanart tasarım ve çizim, Twitch clip, komik linkler, genel gibi daha birçok metin kanalı bulunmaktadır. Discord sunucusuna katılıp yeni arkadaşlar edinip sohbet edebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Gökhan Öner Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.