Herhangi Bir Cihazda YouTube’dan Çıkış Yapma

11.07.2023
Herhangi Bir Cihazda YouTube’dan Çıkış Yapma

Bir noktada kaçınılmaz olarak YouTube hesabınızdan çıkış yapacaksınız. Başkalarıyla paylaşılan bir cihazda oturumu kapatmayı unutursanız, oynatma listelerinizi, geçmişlerinizi ve önerilerinizi karıştırabilirler. Bazı cihazlarda yorum bırakabilir veya video yükleyebilirler, bu da potansiyel olarak yasaklanma riski taşır. Bunu göz önünde bulundurarak, YouTube’u kullandığınız herhangi bir platformda nasıl çıkış yapacağınızı bilmek isteyeceksiniz. Burada büyük olanları ele alacağız – Android, iOS ve web.

Web’de YouTube’dan Nasıl Çıkış Yapılır?

Web tarayıcınızda, YouTube ana sayfasının sağ üst köşesindeki profil resminize tıklayın. Oturumu kapat’a tıklayın. Bu sizi YouTube’dan veya daha doğrusu YouTube kanalınıza bağlı Google hesabından çıkaracaktır. Google Chrome’da Google hesabınıza giriş yaptıysanız, bu işlem sizi Chrome’dan çıkaracaktır. YouTube’u oturumunuz kapalıyken kullanmaya devam etmek istiyorsanız Devam’a tıklayın. Artık hesabınızdan çıkış yaptınız.

YouTube Uygulamasından Çıkış Yapma (Android ve iOS)

Mobil talimatlar biraz daha karmaşıktır, çünkü Android kullanıcıları YouTube’dan bağımsız olarak çıkış yapamazlar ve hem Android hem de iOS’un ek bir seçeneği vardır: Gizli mod.

Gizli Mod

Incognito’yu kullanmak, Google (ve uygulama) görüntüleme geçmişinizin kaydını tutmadan gezinmenizi sağlar. Modu etkinleştirmek için sağ üst köşedeki profil resminize dokunun. Görüntülenen menüde Gizli modu aç öğesine dokunun.

Android Cihazınızda Google Hesabınızdan Çıkış Yapma

Cihazınızın sistem ayarlarına gidin. Bu genellikle üst kısımdan aşağı kaydırılarak ve ardından dişli şeklindeki Ayarlar düğmesine dokunarak yapılır. Örnek olarak OnePlus 8 kullanıyoruz.

Herhangi Bir Cihazda YouTube Çıkış Yapma

Herhangi Bir Cihazda YouTube Çıkış Yapma

Ayarlar’da aşağı kaydırın ve Kullanıcılar ve hesaplar’ı seçin. Bu menünün içinde Google’a (bu durumda olduğu gibi) veya yanında Google simgesi olan profil adına dokunun. Her iki durumda da oturumu kapatmak istediğiniz hesabı bulun ve seçili olduğundan emin olun. Sağ üst köşedeki ⠇ düğmesine dokunun. cratosroyalbet giriş Açılır menüden Hesabı kaldır’a dokunun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.