WhatsApp Birden Fazla Hesap Nasıl Kurulur ve Geçiş Nasıl Yapılır?

06.07.2024
WhatsApp Birden Fazla Hesap Nasıl Kurulur ve Geçiş Nasıl Yapılır?

WhatsApp, WhatsApp Kanalları, Mesajları Düzenle, Sohbet Kilidi, Passkeys desteği, Proxy desteği gibi bazı heyecan verici özellikler sundu ve şimdi de birden fazla hesap için destek ekliyor. Herhangi bir nedenle ikinci bir WhatsApp hesabınız varsa, bunu WhatsApp’ınıza ekleyebilir ve hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz. WhatsApp’ta birden fazla hesabı nasıl kurabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

WhatsApp’ta Çoklu Hesap yeni bir özellik ve aynı zamanda bu yıl duyurulan en önemli özelliklerden biri. Bu özellik sayesinde WhatsApp’ı tek bir cihazda birden fazla hesapla kullanabileceksiniz. WhatsApp’ı iki telefon numarasıyla kullanan önemli sayıda kullanıcı göz önüne alındığında, bu özellik çok önemli. Yeni Çoklu Hesap özelliği, aynı anda iki WhatsApp hesabında oturum açabilme özelliğine sahip. Bu, iş hesabı ve kişisel hesap gibi hesaplar arasında geçiş yapmanıza yardımcı olur. Artık her seferinde oturumu kapatmanıza veya iki telefon taşımanıza gerek yok. Her hesapta gizlilik ve bildirim ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp'ta Birden Fazla Hesap Nasıl Kurulur?

WhatsApp’ta Birden Fazla Hesap Nasıl Kurulur?

WhatsApp’ta Birden Fazla Hesap Nasıl Kurulur?

WhatsApp’a birden fazla hesap eklemek için aşağıdaki adımları izleyin. WhatsApp’ı Google Play mağazasından en son sürümüne güncellediğinizden emin olun. İkinci bir hesap oluşturmak için ikinci bir telefon numarasına ve SIM karta ya da çoklu SIM veya eSIM kabul eden bir telefona ihtiyacınız olacaktır.

Adım 1: Sağ üst köşedeki fotoğrafınıza dokunarak WhatsApp Ayarlarına gidin
Adım 2: Ayarlardan Hesap’a ve ardından Hesap Ekle’ye dokunun.
Adım 3: İkinci WhatsApp hesabınıza giriş yapmak için talimatları izleyin.

İşiniz bittiğinde, sağ üst köşedeki profil fotoğrafınıza dokunun ve hesapları değiştirin. WhatsApp’taki çoklu hesap özelliği şu anda Android cihazlar için çalışıyor. WhatsApp bu özelliği yakında iPhone’lara ve diğer platformlara getirebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.