Steam Hesap Değeri Hesaplama

27.10.2020
Steam Hesap Değeri Hesaplama

Steam, Valve tarafından kurulmuş dijital bir oyun dağıtım platformudur. Bir Steam hesabı açarak istediğiniz oyunu satın alabilir ve anında indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Ek olarak Steam üzerinden sadece oyun değil, bilgisayar uygulamaları da satın alabilirsiniz. Steam üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edebilir hatta sesli iletişim bile kurabilirsiniz. Steam platformu bu yönden fazlasıyla gelişmiş bir platformdur. Steam bundan tam 17 yıl önce 12 Eylül 2003 tarihinde geliştirilmiş ve yayımlanmıştır. 17 yıl önce kurulmuş olmasına rağmen günümüzde oldukça aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Steam’e alternatif birçok platform var fakat hiç biri Steam kadar popüler olmayı başaramadı. Başaracak gibi de görünmüyor. Biz bu blog yazımızda, Steam hesap değeri hesaplama işleminin nasıl kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılacağını anlatacağız. Bu yazımızı okuduktan sonra Steam hesabınızın değerini çok kolay bir şekilde hesaplayacaksınız. Hadi gelin, başlayalım!

Steam Hesap Değeri Hesaplama

Bazı oyuncular Steam hesap değerini hesaplamak için bütün satın aldığı şeyleri tek tek topluyor fakat böyle bir şeye gerek yok. Bu size hem zaman kaybettirecek hemde sizi fazlasıyla yoracaktır. Size öğreteceğimiz bu yöntem sayesinde Steam hesabınızın değerini bir kaç saniye içerisinde kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Steam hesabınızın değerini öğrenmek için altta ki adımları takip edin.

  • Steam Calculator sitesine giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna Steam profil bağlantınızı yapıştırın ve “Get disappointed in your life” butonuna basın.
  • Site sizin yerinize otomatik olarak hesap değerinizi hesaplayacaktır. Hesaplama bittikten sonra sizi yönlerdiği sayfa üzerinden hesabınız hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler arasında tabii ki hesap değeriniz de mevcuttur.

Steam hesap değerini hesaplamak işte bu kadar kolay. Bu arada eğer Steam profiliniz gizliyse, Steam Calculator sitesi herhangi bir hesaplama yapamaz. Bu nedenden ötürü Steam profilinizi hesaplama yapmadan önce mutlaka herkese açık duruma getirmeyi unutmayın.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Steam Hesap Değeri Hesaplama” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM