Aslıhan Güner Kılıç Boy Kilo Yaş, Kimdir?

18.08.2021
Aslıhan Güner Kılıç Boy Kilo Yaş, Kimdir?

Kızıl saçları ile dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Güner, Show TV’de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Aslıhan Güner Kılıç hakkında tüm bilgilere sahibi olmak isteyenler için Aslıhan Güner’in biyografisini derledik. Aslıhan Güner kimdir, aslen nerelidir gibi sorulara yanıt bulacağız.

Sanat dünyasında güzelliği ile ön plana çıkan Aslıhan Güner Kılıç film ve dizilerle başarısını taçlandırmaya devam etmektedir. Oyuncuyu daha yakından tanımak için Aslıhan Güner Kılıç’ın rol aldığı film ve dizileri inceledik.

Aslıhan Güner Ne Zaman ve Nerede Doğdu?

Güzel oyuncu Aslıhan Güner 1987 yılında 17 Aralık İstanbul’da doğmuştur. Aslıhan Güner şuanda 33 yaşındadır. Babası Sivaslı, annesi ise Malatyalıdır. Sivas’ta yaşadığı için Aslıhan Güner aslen Sivaslı olduğunu söylemektedir. Aslıhan Güner’in boyu 1.70 cm’dir. Aslıhan Güner burcu ise yaydır.

Aslıhan Güner Kılıç

Çocukluğunda oyunculuk tutkusu ile yanıp tutuşan Aslıhan Güner, Barış Manço Kültür Merkezi’nde eğitim almıştır. Aslıhan Güner’in kız kardeşleri ise Yasemin ve Neslihan’dır. Aslıhan Güner Kılıç’ın resmi Instagram hesabı @aslihanguner olarak kullanmaktadır. Şuanda 3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncu 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile evlenmiştir. Oyuncunun resmi Twitter kullanıcı adı @Aslihangunerrr olarak kullanmaktadır. Twitter’da şuanda yaklaşık 80 bin takipçisi bulunmaktadır.

Aslıhan Güner’in Rol Aldığı Filmler ve Diziler

  • Kızıl Elma
  • Sümela’nın Şifresi: Temel
  • Diriliş Ertuğrul
  • Moskova’nın Şifresi: Temel
  • Selam: Bahara Yolculuk
  • Sonsuz Merhamet

Sizlerde Aslıhan Güner gibi internet üzerinden para kazanmak isterseniz BetWinner yeni giriş adresi sayfasını ziyaret ediniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.