Garaj Kapısı | 2022

25.08.2022
Garaj Kapısı | 2022

ALD Geçiş kontrol ve Otomatik kapı sistemleri olarak müşterilerimize Garaj kapısı çözümleri sunuyoruz. 25 Yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde, müşteri memnuniyetimizi en üst düzeye çıkarmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Ayrıca firmamız, sektörün getirdiği tüm yenilikleri takip ediyor ve Ar-Ge çalışmalarını da bu doğrultuda gerçekleştiriyor.

Şirketimiz, birçok önemli firma ile aktif bir şekilde çalışıyor. %100 Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, sektörde edindiği tecrübeler doğrultusunda olumlu referanslarını geliştirmeye devam ediyor. Tüm bunların yanı sıra, ALD Geçiş kontrol ve Otomatik kapı sistemleri olarak başta Garaj kapısı olmak üzere birçok alan da yeni projeler üretmeye devam ediyoruz.

Bu Yazıda Neler Var

  • Garaj kapısı nedir?
  • Garaj Kapısı Teknik Özellikler
  • Neden Seksiyonel Garaj Kapısı ?
  • Yeni Garaj Kapısı Nasıl Seçilir
  • 2022 Yılı Güncel Fiyat Listemiz

 

Garaj Kapısı nedir?

Garaj Kapısı, genel olarak site, villa, kamu kurumları ve alışveriş merkezleri gibi dahilinde kapalı garajı bulunan yapılarda, kullanım kolaylığı ve güvenlik amacıyla tercih edilmektedir.

 

Otomatik garaj kapısı / uzaktan kumandalı garaj kapıları yada motorlu garaj kapısı şeklinde anılan kapılardır.; garajınıza giriş çıkış yaparken aracınızın içinden inmeden kumandanızı, Hgs sisteminizi yada plaka tanıma sistemi kullanarak açılıp kapanır. Bu kolaylık hava koşulları da düşünüldüğünde otomatik garaj kapıları konforun ötesinde güvenlik ve günlük yaşama büyük bir kalite katmaktadır.

 

Seksiyonel Garaj kapısı uygulandığı alanlarda, üstün güvenlik özelliklerinin yanı sıra üretiminde kullanılan 40 mm. poliüretan dolgulu paneller sayesinde etkin ısı-ses izolasyonu, Hırsızlara karşı dayanıklı ve düşük bakım maliyetli çözümü sağlamaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapılarında, çarpma ve sıkışmalara karşı emniyet fotosel sistemi bulunmaktadır.

 

Seksiyonel kapıda kullanılan motor sistemi ise dijital göstergeli ve İTALYAN menşeli bir üründür. Seksiyonel kapıda galvaniz çelik yay seti ve ray seti kullanılmaktadır. Hareket sisteminde ise, sese karşı izole edilmiş tekerlek aksamı bulunmaktadır.

 

Seksiyonel Garaj Kapıları çok yoğun kullanılan yerlerde tercih edilmektedir. Elektrik kesintilerinde manuel açılma özelliğine sahiptir.

Garaj Kapısına müşteri isteğine göre personel geçiş kapısı veya cam konulabilir.

 

Seksiyonel garaj kapıları, cepheye uyum sağlanması açısından istenilen RAL koduna boyana bilmektedir.

 

Seksiyonel Garaj Kapısı Teknik Özellikler: 

40 mm poliüretan dolgulu sandviç panel

Galvaniz kaplama çelik ray

Sızdırmazlık sağlayan lastik conta

Standart renk: RAL 9002 Beyaz

Standart çizgili veya dekoratif panel seçeneği

İsteğe göre uygulanabilen pencere ve menfez

Çalışma gerilimi 24 volt

Maksimum çalışma yüksekliği 2400 mm

7,5 m2 – 12 m2 kapılarda kullanılabilme

Mekanik veya dijital anahtar

Emniyet fotoseli takılabilme

Otomatik kapanma özelliği

Neden Seksiyonel Garaj Kapısı ?

Montajı Kolaydır,

Isı ve Ses Yalıtımı yüksektir,

Gürültüsüz çalışır,

Az bir güç sarf ederek açılır ve kapanır,

Kapının açılması yer kaybı sağlamaz,

Binanı yapısına uygun çalışma olanağı sağlar,

Kapının net açılımı tamamen kullanılır,

Aksam ve parçaları kolay değişir,

Pencere sistemleri açılarak çalışma ortamı aydınlatılır,

Panel kapıya ,servis kapısı takılarak personel giriş çıkışı sağlanır.

 

Yeni Garaj Kapısı Nasıl Seçilir

ALD Otomatik kapı tarafından sunulan tüm stiller ile birçok ev sahibi birden fazla kapıyı beğenir. Eviniz için en iyi garaj kapısını seçmenize yardımcı olmak için ALD kapı kapsamlı bir satın alma rehberi, farklı stiller, inşaat malzemeleri, yalıtım, rüzgar direnci, otomatik garaj kapısı açıcıları ve daha fazlasını geliştirdik.

Konut Tipi Garaj Kapıları

İster evinizi kişiselleştirmek isteyen yeni bir ev sahibi olun, ister mevcut garaj kapınızı değiştirmeniz gerekiyorsa, ALD Kapı eviniz için doğru seçimi bulmanızı kolaylaştırır. Garaj kapınız evinizin cephesinin büyük bir bölümünü kapsayabilir, bu nedenle doğru tip kapıyı seçmek, evinizin üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. ALD Garaj kapılarında, çeşitli modeller mevcuttur. Evinizin dışını tamamlamak için çeşitli renkler, damarlı ahşap yüzeyler, malzemeler ve donanımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Yalıtımlı Kapıya İhtiyacım Var mı?

Garaj kapınız büyük olasılıkla evinizdeki en büyük açıklıktır ve sonuç olarak evinizin enerji verimliliğini etkileyebilir. Kışları daha soğuk veya yazları daha sıcak geçen bölgelerdeki evler için yalıtımlı bir kapı seçmek size paradan tasarruf etmenizi ve evinizin konforunu artırmanızı sağlayabilir. Yalıtım teknolojimizle yalıtılmış kapılar daha sessiz çalışır ve daha dayanıklıdır. Ayrıca, enerji verimliliğini korumaya yardımcı olabilecek ve garajınıza doğal ışık girmesini sağlayan yalıtımlı cam pencere seçenekleri de sunuyoruz.

Garaj Kapısı Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir. Garaj Kapısı Fiyatı hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Seksiyonel Garaj Kapı Servisi

garaj kapı

garaj kapı

Garaj kapısı servisi ile ilgili uzman ekibimizden destek almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Garaj Kapısı Panel Çeşitleri ve özellikleri

Garaj Kapısı ürünlerimizde kullanılmak üzere bir çok farklı model ve renkte Garaj kapısı panellerini bünyemizde bulabilirsiniz. Garajınız ve yapınız ile tam uyumlu olan sandviç panellerimiz sayesinde kapılarınız modern bir görünüme sahip olacaktır.

Kapıyı oluşturan 615 veya 495 mm`lik paneller, birbirine panel rengi elektrostatik boyalı çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik menteşeler ile bağlanır.

40 mm kalınlığındaki ve 0.78 W/m2K termal katsayılı paneller, arası 40 kg/m3 yoğunluğu poliüretan köpük ile doldurulmuş, iki adet çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik levhadan oluşmuştur.

Panel içinde rüzgar dayanımını arttıran güçlü çelik levhalar vardır. Panellerimizin rüzgar mukavemeti 80 km/saat ’tir.

EPDM contalar sayesinde, yanlarda, alta ve üstte, yağmura ve rüzgara karşı yüksek yalıtım sağlanır.

Garaj kapısı sistemleri standart beyaz renkte (iç-dış taraf RAL 9002)  olan paneller bina dış cephesine uygun olarak farklı RAL renklerinde de  uygulanabilir.

Garaj kapısı panellerinin ön ve arka yüzeyindeki sac levhalar birbirine dört katlı olarak sağlamca birleşmektedir. Kapı panellerinde aydınlatma amaçlı, istenilen sıralarda çift cidarlı akrilik camdan oluşan pencereler açılabilir.

 

2022 Yılı Güncel Fiyat Listemiz

ALD Geçiş kontrol ve Otomatik kapı sistemleri olarak güncel fiyat listemiz yapılan işlere göre değişkenlik göstermektedir. Garaj kapı fiyatı 2022 yılı içerisinde en düşük 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Seksiyonel kapı dışında diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek veya fiyatlandırma politikamıza erişmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, 0212 321 1 321 nolu telefon numarasını da arayarak her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : prefabrik ev fiyatları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.