Ubeka Kimdir

16.02.2021
Ubeka Kimdir

Ubeka, asıl adıyla Uzay Berkan Köse 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 26 yaşındadır. Yaklaşık 5 sene boyunca profesyonel olarak birinci şahıs nişancı tarzı oyunlar oynamaktadır. Aynı zamanda bu oynadığı oyunları paylaşmayı sevdiğinden ötürü Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki Ubeka kimdir?

Ubeka Twitch

Ubeka, asıl adıyla Uzay Berkan Köse Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Genel olarak VALORANT ve Sadece Sohbet kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Aynı zamanda 150 bini aşkın takipçi sayısına sahiptir.

Ubeka Instagram

Ubeka, asıl adıyla Uzay Berkan Köse Instagram platformunda 30 gönderi ile yaklaşık 13 bin takipçi sayısına sahiptir. Genel olarak VALORANT oyunundan güzel kesitler paylaşmaktadır. Aynı zamanda hikayelerde ise canlı yayınların duyurularını yapmaktadır.

Ubeka YouTube

Ubeka, asıl adıyla Uzay Berkan Köse YouTube platformunda yaklaşık 230 video paylaşmıştır. Genel olarak ise Funny Moments, VALORANT, Cyberpunk 2077 videoları paylaşmaktadır. Paylaştığı videolar ile yaklaşık 16 bin abone sayısına ve yaklaşık olarak 1.8 milyon toplam izlenme sayısına ulaşmıştır.

Ubeka Twitter

Ubeka, asıl adıyla Uzay Berkan Köse Twitter platformunda aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Takipçi sayısı ise 1750’dir. YouTube platformuna video paylaştığı zamanlar Twitter hesabında duyurmaktadır.

Ubeka Discord

Ubeka, asıl adıyla Uzay Berkan Köse Discord sunucusunda 5 bini aşkın üye bulunmaktadır. Birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır. Bu sesli sohbet kanallarının aksine birçok metin kanalları da bulunmaktadır. Sohbet edebileceğiniz caps, clip, tasarım, müzik, dizi, film ve daha birçok şey hakkında sohbet edebileceğiniz kanallar bulunmaktadır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Ubeka Kimdir?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.