SMM Panel Nedir?

26.06.2020
SMM Panel Nedir?

SMM paneller son yıllarda oldukça popüler oldu. Birçok yerde SMM panel reklamları karşımıza çıkıyor. Peki SMM panel nedir? İnsanların çoğu SMM panelin ne olduğunu bilmemektedir. Bu yazımızda SMM panel hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Hadi başlayalım.

SMM Nedir

SMM paneli anlayabilmemiz için ilk öncelikle “SMM” nedir onu öğrenmeliyiz. SMM kelimesinin açılımı Social Media Marketing, yani Sosyal Medya Pazarlama/Pazarlamalıcığı. Bu hizmet çoğunlukla şahıslara ve firmalara özel olarak sunulmaktadır. Sosyal medya pazarlamacılığının hedefi bir kişi veya markanın sosyal medyada ki etkisini ve müşteri kitlesini arttırmaktır.

SMM Panel Nedir

SMM panel kavramını insanların çoğu bir kerede olsa duymuştur. Sosyal Medya Pazarlama Paneli diye geçer. Bu panellerin amacı bütün sosyal medyalara hizmet sağlamaktır. Bu hizmetler takipçi, beğeni, video izlenme, video kaydetme gibi hizmetlerdir. SMM paneller çoğunlukla diğer sitelere göre çok daha ucuz hizmet verirler. Bunun nedeni “toptancı” olarak geçmeleridir. Bu tarz sitelerde bakiye yükleme sınırları olur, bazı sitelerde 20 TL, bazı sitelerde ise 50 TL.

SMM paneller kısaca, sosyal medya konusunda hizmet veren sitelerin genel ismidir. Bu hizmetler takipçi, beğeni, video izlenme gibi hizmetlerdir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “SMM panel nedir?” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı bize alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.