NemesisTV Kimdir

05.11.2020
NemesisTV Kimdir

NemesisTv asıl adıyla Fulya Eren, Twitch platformunda çok kısa sürede istatistiksel olarak iyi bir yükselme kaydetmiştir. EightBorn’da Mia Carter karakteri ile gönüllere taht kurmayı başarmıştır. Peki NemesisTV Kimdir?

NemesisTV-Kimdir

NemesisTV Twitch

NemesisTV asıl adıyla Fulya Eren, Twitch platformu üzerinde 130 bin takipçiye sahiptir. Twitch platformu üzerinde kısa sürede %850-%1000 arası izlenme ve takipçi artışı olan başarılı bir yayıncıdır. Canlı yayınlarda Sadece sohbet, Garry’s Mod, Sea of Thieves, Dead by Daylight, Rainbow Six: Siege ve tabii ki Eightborn sunucusu açık olunca GTA 5 Roleplay kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır.

NemesisTV Twitch: https://www.twitch.tv/nemesistv

NemesisTV YouTube

NemesisTV asıl adıyla Fulya Eren, YouTube platformu üzerinde 176 video ile yaklaşık 16 bin aboneye ulaşmıştır. Aynı zamanda toplam olarak izlenmesi 800 bine yaklaşmıştır. YouTube platformu üzerinde GTA 5 Roleplay, Garry’s Mod, Funny Moment, Fall Guys, Detroit: Become Human, The Walking Dead gibi daha birçok oyun videoları bulunmaktadır.

NemesisTV YouTube: https://www.youtube.com/NemesisTVtwitch

NemesisTV Instagram

NemesisTV asıl adıyla Fulya Eren, Instagram üzerinde 175 gönderi ile yaklaşık 26 bin takipçiye sahiptir. Canlı yayın duyurularını Instagram hikayelerinden paylaşmaktadır.

NemesisTV Instagram: https://www.instagram.com/fulyaernn/

NemesisTV Twitter

NemesisTV asıl adıyla Fulya Eren, Twitter platformu üzerinde 885 takipçisi bulunmaktadır. Twitter’ı aktif olarak kullanmamaktadır.

NemesisTV Twitter: https://twitter.com/Nemesis_tv

NemesisTV Discord

NemesisTV asıl adıyla Fulya Eren, Discord sunucusunda yaklaşık 12 bin kullanıcı bulunmaktadır. Discord sunucusunda yeni insanlarla tanışıp oyunlar oynayabilir, sohbet edebilir, oyun önerileri alabilir, müzik botu, bir söz bırak, geyik, gif odası, çizim, tasarım ve daha birçok şey yapabilirsiniz.

NemesisTV Discord: https://discord.gg/nemesistv

NemesisTV Yaşı

NemesisTV asıl adıyla Fulya Eren, yaşını ne kadar saklamaya çalışsa da 11 Mayıs 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 35 yaşında olmaktadır.

NemesisTV Nereli

NemesisTV asıl adıyla Fulya Eren, aslen İzmirlidir ve Konya’da yaşamaktadır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “NemesisTV Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Artvinli değildir. Aslen İzmirli olmakla beraber uzun yıllardır Konya’da yaşamaktadır.

  2. izgi dedi ki:

    2. ismini bilen varmı