Origin Hesabınızın Otomatik Güncelleme Ayarları Nasıl Değiştirilir?

05.10.2021
Origin Hesabınızın Otomatik Güncelleme Ayarları Nasıl Değiştirilir?

EA’nın dijital oyun platformlarından biri olan Origin’in sunabileceği çok şey var. Video oyunlarına ek olarak, kullanıcı deneyiminizi kişiselleştiren kullanışlı özelliklere de erişebilirsiniz. Buna otomatik güncellemeler dahildir. Ayarlarını değiştirmek, yalnızca eğlencenize engel olmalarını engellemek için dikkate alınması gereken bir şeydir. Origin uygulamasının güncelleme işleminde üç basit ayarlamayı nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Uygulama Ayarlarınıza Gidin

Uygulamada, Origin sekmesine ve ardından Uygulama Ayarlarına tıklayın. Buradan teşhis, bildirimler ve Origin kontrol panelinin oyun içinde görünüp görünmediği gibi hesabınızın performansının çeşitli kısımlarını değiştirebilirsiniz. EA Origin’i EA Desktop veya Steam gibi rakip oyun hizmetleriyle karşılaştırdığınızda, eskisinin sorunları var. Ancak bu, ince ayar yapamayacağınız ve bundan en iyi şekilde yararlanamayacağınız anlamına gelmez. Otomatik güncelleme ayarlarınızı değiştirmek açısından, ayarlarınızda Uygulama sekmesini istiyorsunuz.

Origin

İstemci Güncelleme Bölümüne Gidin

İstemci güncelleme kutusu küçüktür ve ilgili geçiş düğmeleriyle birlikte üç işlev içerir;

  • Otomatik oyun güncellemeleri
  • Origin’i otomatik olarak güncelle
  • Origin teknik önizlemelerine katılın

Tek yapmanız gereken istediğiniz fonksiyonun yanındaki butona tıklamak. Yeşile dönerek Origin’e güncellemeleri EA yayınladığı anda indirmesini ve yüklemesini söyler. Manuel güncellemeleri tercih ediyorsanız, kapatmak için ilgili geçiş düğmesini tıklayın.

EA Origin’in İstemci Güncelleme Seçenekleri Ne Anlama Geliyor?

Otomatik oyun güncellemeleri, uygulama aktif ve çevrimiçi olduğunda Origin hesabınızdaki oyunları geliştirir. Otomatik Origin güncellemeleri tüm hesabınız içindir ve tüm platformu kapsar. Boyutlarına bağlı olarak, bunların yüklenmesi daha uzun sürebilir. Üçüncü seçeneğiniz varsayılan olarak kapalıdır. EA, Origin’de resmi olarak yayınlamadan önce özellikleri test etmenizi sağlar. Bu güncellemeler her zaman mükemmel değildir ve oyun deneyiminizi bozabilir, bu nedenle katılmak isteğe bağlıdır.

EA’nın Hizmetlerini Hafife Almayın

Origin kusurlu, ancak uzun süredir var ve gelişmenin yanı sıra eğlendirmeye de devam ediyor. Daha iyi otomatik güncellemeler, oyun içi araçlar ve daha fazlası için burada ve orada ayarladıktan sonra platformu sevmeyi öğrenebilirsiniz. Aslında, EA Play ve Access gibi hizmetlerle, düzinelerce popüler oyundan bahsetmiyorum bile, şirket çoğu oyun ihtiyacı için bir varlık olmaya devam ediyor. Sadece ürünlerini nasıl iyi bir şekilde kullanacağınızı öğrenin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.