Minecraft’ta Pelerin Nasıl Alınır?

27.05.2023
Minecraft’ta Pelerin Nasıl Alınır?

Minecraft pelerinleri, bir oyuncunun derisinin üzerine giyilebilen dekoratif öğelerdir. Resmi pelerinler yalnızca hesabınızı taşımak veya yüz yüze bir MINECON etkinliğine katılmak gibi çok özel eylemlerle kazanılabilir. Bu makalede, Minecraft’ta pelerin nasıl elde edileceğini açıklayacağız ve bugüne kadar piyasaya sürülen her tür resmi pelerini ele alacağız.

Minecraft Pelerini Nasıl Alınır?

Minecraft pelerinleri, oyun içinde bir oyuncunun sırtına takılan ve nadiren piyasaya sürülen kozmetik öğelerdir. Aynı yerde bulundukları için, bu çok beğenilen eşyalar Elytra’nın görünümünü de değiştirir.

Hem Minecraft Java Edition hem de Minecraft Bedrock Edition için daha önce yayınlanan pelerinler arasında Mojang pelerinleri (Mojang çalışanlarına verilir) ve MINECON pelerinleri bulunmaktadır. MINECON pelerinleri MINECON etkinliklerinin yüz yüze katılımcılarına verilmiştir. Bu etkinliklerin sonuncusu 2016 yılında gerçekleşti ve bu pelerinleri başka bir şekilde almak mümkün değil.

Ayrıca Minecraft’ın geliştiricileri tarafından belirli Minecraft oyuncularına Minecraft’ın gelişimine sundukları hizmetler için verilen birkaç özel pelerin de olmuştur. Örneğin, oyuncular Karakter Oluşturucu aracı için bir promosyon olarak kullanıldığında Minecraft Marketplace’te Kurucu Pelerini talep edebiliyorlardı. Ancak, bunlar ulaşılamaz olduğu için bu makalede ele almayacağız. Minecraft’a içerik eklenmesine yardımcı olursanız, bir pelerinle ödüllendirilebileceğinizi unutmayın! Son olarak, Bedrock Edition’da daha fazla görünüm mevcuttur çünkü yıllar içinde çeşitli görünüm paketleri aracılığıyla eklenmişlerdir.

Minecraft Pelerini Nasıl Alınır?

Minecraft Pelerini Nasıl Alınır?

Mevcut ve Gelecek Minecraft Pelerinleri

Şu anda oyuncuların sahip olabileceği çok fazla pelerin yok. Ancak, herhangi bir oyuncunun alabileceği en az bir pelerin var – tek ihtiyaçları olan Bedrock Edition için bir Minecraft hesabı!

Tava Pelerini

Tava pelerini, bir Minecraft oyuncusunun alabileceği en kolay ücretsiz pelerin olup, tüm Bedrock Edition oyuncularının kullanımına açıktır. Almak için Bedrock Edition’daki soyunma odasının “Pelerinler” sekmesine gitmeniz yeterlidir. Mevcut Minecraft kostümünüzün üzerine takılacaktır.

Minecraft Pazar Yeri Pelerinleri

Android, iOS veya masaüstünde bir Bedrock oyuncusuysanız, satın alınabilir bazı Minecraft görünümleri pelerinlerle birlikte gelir. Adventure Time Mash-up ve Star Wars Classic Pack bunlara iki örnektir.

Minecraft Festival Pelerini

Orlando’da düzenlenen Minecraft Festivali kongresine katılanlara verilecek bir Minecraft Festivali pelerini olduğu söyleniyor. Bu kongrenin tarihi henüz belli değil, bu yüzden pelerini nasıl alabileceğinizi öğrenmek için gözlerinizi haberlerden ayırmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.