Saniye Kimdir

20.05.2021
Saniye Kimdir

Bu sıralar ürettiği içerikler ile ünü artan ve özellikle Harun Can ile yaptığı yayında şöhreti delilercesine artan Saniye. YouTube Türkiye’nin mizahi içerik üreticilerinden biri olan Mert Kaya, sosyal medyada bilinen adıyla Saniye kimdir?

Saniye Youtube

İlk başlarda kanalının adı “60 Saniye” idi. İzleyicilerine 60 saniye içerisinde kişi veya oyun tanıttığı içerikler üretirdi. Şimdilerde 60 saniye videoları gelmemektedir. Omegle (OmeTv) ve “TikTok’da 1 haftada ünlü olmak” adlı videosuyla popülerlik kazanmıştır. Aynı zamanda toplam izlenmesi yaklaşık 100 milyondur. Ayrıca kanalının adını da Saniye olarak değiştirmiştir.

Saniye Instagram

An itibariyle 143B takipçisi vardır. Instagramda @saniyebey olarak tanınan Mert Kaya Instagram hesabını çok aktif olarak kullanmamaktadır. Şu an da ise 1 gönderisi ve 4 reels videosu bulunmaktadır.

Saniye Twitch

YouTube’da olduğu gibi Twitch’te de Saniye adıyla bilinen Mert Kaya’nın Twitch’te şu an da yaklaşık 300B takipçisi bulunmaktadır. Neredeyse her hafta canlı yayın açan Saniye’nin, Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Saniye Discord

İçinde yaklaşık 75B üyesi bulunan Saniye’nin Discord kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Onunla konuşma, onun yayınlarına veya videolarına çıkma şansı elde edebilirsiniz.

Saniye Hobileri

Saniye’nin 31 Ekim 2020’de yayınladığı soru-cevap videosunda hobileriyle ilgili bir soru sorulmuştur. Saniye ise müzik yapmak, gece 1 de bisiklet sürmek ayrıca da gittiği her yere kalıcı kalem ile izler bırakmayı sevdiğini vurgulamıştır. Ayrıca Saniye’nin Instagram’ında gitar çaldığı videolarına da rastlamak mümkündür.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Saniye Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.