PlayStation 4’teki En İyi Ucuz Oyunlar

08.07.2022
PlayStation 4’teki En İyi Ucuz Oyunlar

PlayStation 4’ün piyasada neredeyse yedi yılın ardından yaşam döngüsünün sonuna yaklaşması ve PS5 için daha fazla bilginin gelmesiyle birlikte, hayranlar Sony’nin bir sonraki konsolunun gelişini sabırsızlıkla bekliyorlardı. PS4, ömrü boyunca devasa bir oyun kütüphanesi topladı. İlk günden itibaren gemide olsanız bile, tüm standart sürümlere ayak uydurmak zordu; Yakın zamanda bir PS4 almış olanlar için şu anda mevcut olan oyunların sayısı bunaltıcı olabilir. PS4’ün sunduğu her şeyi oynamanız pek olası değil, ancak bazı değerli oyunları riske atmadan oynamanızı sağlamak için buradayız. Birkaç yıllık bir sistemden bekleyeceğiniz gibi, oldukça ucuza alınabilecek çok çeşitli oyunlar var. İşte PlayStation 4’teki en ucuz oyunların listesi;

Apex Legends

Apex Legends, Battle Royale tacı için yarışan başka bir yarışmacı. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Titanfall evreninde geçen Apex Legends, üç kişilik ekiplerin ganimet toplamaya ve ayakta kalan son kişi (veya ekip) olmaya çalışmak için 57 diğer oyuncuya karşı karşıya geldiği ekip tabanlı bir battle royale nişancı oyunudur. PUBG ve Fortnite’dan farklı olarak, Apex Legends, oyuncuların her biri benzersiz karakter ile temsil edilen bir ders aldığını görür. Apex Legends, türün öncüllerinden hoşlanan ancak Fortnite’ın yapısına veya PUBG’nin aşırı rekabetçiliğine giremeyenler için mükemmel bir battle royale oyunudur ve oynaması ücretsizdir. Ayrıca, yetenekler, farklı sınıflar ve sınırlı süreli etkinlikler, genellikle daha dinamik bir deneyim sağlamaktadır.

PlayStation 4'teki Ucuz Oyunlar

PlayStation 4’teki Ucuz Oyunlar

Cloudpunk

Cloudpunk, çalıştığınız şirketin adı, gölgeli bir kurye operasyonu. Bu teslimatları yapmaktan sorumlu bir sürücü olan Rania olarak, görevlerinizle şehri dolaşacak ve dramatik bir gece boyunca şehrin çeşitli sakinlerinin faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Nivalis şehri yoğun ve bunaltıcı bir atmosfere sahiptir ve araba sürerken ve hedefler arasında yürürken gökdelenlerini yukarıdan aşağıya keşfedeceksiniz. Uygun siberpunk tarzında, farklı hikayelerde birkaç mutlu an vardır, ancak keşfetmeniz için birçok farklı sır vardır.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft’un uzun süredir devam eden aksiyon serisinin en son oyunudur. Bu sefer, ortaçağ İngiltere’sinde klanı için yeni bir yuva kurması gereken bir Viking savaşçısı olan Eivor’un kontrolünü alırsınız. Çeşitli savaşan krallıkları keşfederek, önemli hedeflere suikast düzenleyecek, tehlikeli Saksonlarla savaşacaksınız. Assassin’s Creed Valhalla, PS4’te harika görünüp oynanırken, kopyanız size daha iyi aydınlatma, daha zengin HDR renkleri ve daha yumuşak kare hızı olan bir PS5 sürümü hakkı da verecektir. Kayıt verileriniz de aktarılacaktır, ancak başarıları aktarmanın biraz zor olabileceğini unutmayın.

Death Stranding

Death Stranding, şüphesiz ortaya çıkan en tuhaf oyunlardan biridir. Ama aynı zamanda sistemdeki oyunlardan biri, özellikle de Hideo Kojima’nın eşsiz dengesiz fütürizm markasından hoşlanıyorsanız. Oyunda, kıyamet sonrası bir Dünya’da hayatta kalanlara malzeme sağlayan Sam Bridges’in kontrolünü ele alırsınız. “Death Stranding” başlığı, kıyamet sonrası yaşam, ölüm ve gücün doğası hakkında son derece varoluşsal bazı soruları gündeme getirecek, boyut dışı yaratıklardan oluşan bir ırkı serbest bırakacaktır. Death Stranding ile ilgili harika şeylerden biri, oyunun son derece düşük anahtarlı olmasıdır. Birçoğu basitçe bir yerden başka bir yere seyahat edilmesi ve seyahatlerinizi kolaylaştırabilmek için altyapı oluşturur. Teslimatlarınızın ne kadar iyi gittiği, Sam’in daha fazla eşya taşımanıza ve oyuncu olmayan karakterler ile itibarınızı artırmanıza yardımcı olacak yeteneklerini nasıl geliştirebileceğinizi etkiler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.