Instagram Hikayenize Şarkı Sözleri Nasıl Eklenir?

03.02.2022
Instagram Hikayenize Şarkı Sözleri Nasıl Eklenir?

Instagram Hikayeleri, günlük hayatınızın küçük anlık görüntülerini (öğle yemekleri, evcil hayvan tuhaflıkları, işe gidip gelmeler ve komik anılar) paylaşmak için harikadır. Yıllar geçtikçe Instagram, Hikayeleri daha eğlenceli hale getirmek ve kullanıcıların her yüklemeden sanatsal üretimler yapmasına yardımcı olmak için özellikler ekledi. Böyle bir güncelleme, Instagram Hikayelerinize şarkı sözleri ekleme yeteneğidir. Bir müzik tutkunuysanız, en sevdiğiniz şarkı sözlerini arkadaşlarınızla paylaşmanın harika bir yolu burada. Instagram Hikayelerinize şarkı sözleri nasıl koyacağınızı kontrol edelim.

Şarkı Sözleri

Instagram Hikayelerine Şarkı Sözleri Nasıl Eklenir?

  1. Instagram uygulamasını başlatın.
  2. Bir Hikaye oluşturmak için ana ekrandan sol üst kısımdaki profil resminize dokunun. Veya Hikaye oluşturmaya girmek için ana ekranınızda sağa kaydırmanız yeterlidir.
  3. Yayınlamak istediğiniz resimleri veya videoları Hikayenize ekleyin. Deklanşör/kayıt düğmesine dokunarak bunları gerçek zamanlı olarak oluşturabilir veya galerinizden mevcut bir dosyayı seçebilirsiniz.
  4. Yayınla’ya basmadan önce yukarı kaydırın ve Efektler menüsünden Müzik’i seçin. Ekranınızda görmüyorsanız, Arama çubuğuna dokunun ve Müzik yazın.
  5. Sözlerini Instagram Hikayenize eklemek istediğiniz bir şarkı seçin. Size önerilen şarkılar arasında gezinebilir veya bir şarkı bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Spotify veya SoundCloud gibi üçüncü taraf müzik hizmetlerinden de müzik ekleyebilirsiniz.
  6. Şarkının bir parçasını seçmek için ekranın altındaki kaydırma çubuğunu kullanın. Seçilen bitin sözleri ekranınızda görünecek, ancak snippet’lerin yalnızca 15 saniye süreceğini unutmayın. Bazı şarkı sözlerinin mevcut olmayabileceğini de belirtmek önemlidir.
  7. Bir şarkının sözleri varsa, mevcut A simgelerinden herhangi birine dokunarak dört biçimlendirme seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
  8. Bitirdiğinizde ekranın üst kısmındaki Bitti’ye dokunun, şarkı sözü etiketini istediğiniz gibi yeniden boyutlandırın ve konumlandırın, ardından Hikayeyi yayınlayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.