Bugün Oynayabileceğiniz En İyi Ücretsiz FPS Oyunları

30.01.2022
Bugün Oynayabileceğiniz En İyi Ücretsiz FPS Oyunları

Birinci şahıs nişancı türü, etrafındaki en popüler oyun türlerinden biridir. FPS oyuncuları için çok sayıda seçenek bulunduğundan muhtemelen geçmişte FPS oyunları oynamışsınızdır. Ücretsiz FPS oyunları, hiç kimsenin para harcamasına gerek kalmadan arkadaşlarınızla takım olarak oynamanın eğlenceli bir yolunu sunar. Ücretsiz oyunlar büyük ölçüde mikro işlemlere ve geniş bir oyuncu tabanına dayandığından, bu ücretsiz FPS oyunlarının neredeyse tamamı birden fazla platformda mevcuttur.

Ironsight

Fütüristik bir FPS olan Ironsight, birçok silah ve kişiselleştirme seçeneğine sahip, oynanışı taze tutmaya yardımcı olan gösterişli ve duyarlı bir oyundur. Black Ops 2 gibi daha eski, daha başarılı Call of Duty oyunlarına benzeyen haritalar ve mekaniklerle, Ironsight, son FPS oyunları yalnızca memnuniyetsizlik getiriyorsa ve biraz daha çıplak hissettiren bir şey istiyorsanız mükemmeldir.

Ironsight, aşırı içeriğe sahip değildir ve karmaşık değildir; gösterişli özelliklerin üzerinde temel oynanışa dayanan, kolay giden bir nişancı oyunudur. Oyun özellikle kazan-öde hissi vermeden mikro işlemleri yürütmek ve dengelemek çok kolaydır. Steam incelemeleri oyun için güçlüdür ve ister tek başınıza ister bir grup arkadaşınızla oynayın, Ironsight’ın keyfini çıkarmanız olasıdır.

Warface

Öne çıkan diğer oyunlardan daha eski, oynaması ücretsiz bir FPS olan Warface, sizi bağımlı kılacak içerikle dolu bir deneyim yaratmak için türü MMO ile birleştirir. Oyununuzu ve görev dizilerinizi etkileyecek beş farklı sınıf arasından seçim yapabilirsiniz ve makul miktarda özgürlüğe sahipsiniz; PVP veya PVE oynayabilir.

Warface’de keşfedilecek çok sayıda silah, çevre birimi ve alan var. MMO etkisi, oynanışı taze tutmaya ve FPS öğelerinin kendini tekrar eden hissini önlemeye yardımcı olur. İncelemeler son zamanlarda biraz karışık olsa da ve belirgin bir şekilde mikro dönüşümler içeriyor olsa da, Warface en iyi ücretsiz FPS oyunlarından biri olarak öne çıkıyor.

FPS Oyunları

Valorant

Valorant, Riot of League of Legends şöhreti tarafından yapılan oldukça rekabetçi ücretsiz bir FPS oyunudur. Karakter tabanlı bir oyun, nişancı deneyimine daha taktiksel bir dinamik ekleyen iyi dengelenmiş bir meta ile hepsi kendi yetenekleriyle gelen farklı Kahramanlar seçebilirsiniz.

Valorant sofistike bir sıralama sistemine sahiptir ve yayıncısı ve geliştiricileri, çok oyunculu oyun deneyimlerinde bir rekabet duygusu hissetmek isteyen oyunculara yöneliktir. Altı oynanabilir harita ve birkaç düzine silahla oyun, oyun tarzınıza göre seçim sunar. Siz ve arkadaşlarınız Valorant’ı deneyebilirken, FPS türüne yeni başlamış olsanız bile, oyunun son derece rekabetçi doğası nedeniyle daha deneyimli oyuncuların daha iyi ücret alacağını unutmamalısınız.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone, tüm zamanların en aktif olarak oynanan oyunlarından biri olduğu için tanıtım gerektirmez. Son yıllarda oyun, önde gelen bilgisayar korsanlığı nedeniyle ateş altında kalsa da, Microsoft’un Activision’ı satın alması bunu engellemeye yardımcı olabilir.

Warzone, birkaç yıldır var olan bir FPS Battle Royale oyunudur. Modern Warfare’in (2019) mekaniğini korurken, Call of Duty franchise’larından ayrı kendi hikayesi vardır. Birden fazla COD taksitinden silah ve teçhizat kullanabilir, oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

FPS ve savaş Royale oyunları konusunda tecrübesizseniz, Warzone oldukça dik bir öğrenme eğrisine sahip olabilir, bu türlerin cezbetme eğiliminde olduğu oyuncular arasındaki beceri düzeyi nedeniyle hiç de az değildir. Oyun büyük bir haritaya sahiptir ve sık sık farklı konumlar ekleyip kaldırır, böylece her oyunun siz ve ekibiniz için taze hissetmesini sağlar. Oyunun başarısı, asla bir eşleşme bulmakta zorlanmayacağınız anlamına gelir ve siz veya arkadaşlarınız normal Call of Duty oyunlarının izlediği yoldan memnun değilseniz, uygun bir alternatif olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.