Doğukan Adal Kimdir

03.04.2021
Doğukan Adal Kimdir

Doğukan Adal 26 Ocak 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 20 yaşındadır. Aslen Bursalıdır. Üniversite 2. sınıf öğrencisidir. Fakat hangi okul ve hangi bölümde okuduğu bilinmemektedir. YouTube ve Twitch platformlarında içerikler üretmektedir. Peki Doğukan Adal kimdir?

Doğukan Adal YouTube

Doğukan Adal YouTube platformunda 2 adet kanalı bulunmaktadır. ‘Adal‘ adlı kanalı 1 Ocak 2017 tarihinde katılmıştır. 86 video paylaşmıştır. 300 bin aboneyi geçmiş bulunmaktadır aynı zamanda toplam izlenmesi 27 milyonu geçmiştir. Genel olarak bu kanalda gizemli videolara yer vermektedir. İkinci kanalı olan ‘Doğukan Adal [Tvo]‘ adlı kanalında 225 video paylaşmıştır. Yaklaşık olarak 500 bin aboneye ulaşmıştır aynı zamanda toplam izlenmesi 117 milyonu aşmıştır. Bu kanalda ise genel olarak Minecraft içerikleriyle bizi karşılıyor.

Doğukan Adal Twitch

Doğukan adal Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Genel olarak her gün canlı yayın yapmaya çalışıyor. Genel olarak son zamanlarda Sadece Sohbet, Minecraft, Teardown, ALTF4, Death Road to Canada, Move or Die, Raft kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Yaklaşık olarak 500 bin takipçisi bulunmaktadır. Eğlenceli içerikler yapmaktadır.

Doğukan Adal Instagram

Doğukan Adal Instagram platformunda 52 gönderisi bulunmaktadır aynı zamanda 80 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitch canlı yayın duyurularını Instagram hikayelerinden paylaşmaktadır.

Doğukan Adal Twitter

Doğukan Adal Ağustos 2017 tarihinden beri Twitter platformunu kullanmaktadır. Hala aktif olarak eğlenceli tweetler paylaşmaktadır.

Doğukan Adal Reddit

Doğukan Adal’ Reddit platformunda bir sayfası bulunmaktadır. Bu sayfa ‘Adaland‘ adına sahiptir. Bu sayfada 23 bini aşkın üye bulunmaktadır. Reddit sayfasında çok eğlenceli ve komik gönderiler bulunmaktadır. Siz de katılıp komik gönderilerinizi paylaşabilirsiniz.

Doğukan Adal Discord

Doğukan Adal Discord sunucusunda 100 bini aşkın üye bulunmaktadır. Sunucuda birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır fakat bu sesli sohbet kanallarının haricinde birçok metin kanalları bulunmaktadır. Bu metin kanallarına örnek vermek gerekirse ‘kütüphane, sanat müzik, oyun odası, görsel odası, video odası, mizah, sinema dizi, anlamsız kare, adal ifşa’ gibi birçok metin kanalları da bulunmaktadır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Doğukan Adal Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.