Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Oyunlar Sızdırıldı

27.05.2020
Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Oyunlar Sızdırıldı

Epic Games Nedir?

Epic Games 1991 yılında kurulmuş oyun yapım ve geliştirme şirketidir. Aynı zaman da Unreal Engine oyun motorunun sahibi olan şirkettir. Ek olarak neredeyse herkesin bildiği Fornite oyununun yapımcı şirketidir. Epic Games popülerliğini aslında bunlara borçlu değil. Epic Games’in bu kadar tanınmasının sebebi geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto V oyunu ücretsiz bir şekilde vermesiydi. Üstüne üstlük oyunu ücretsiz bir şekilde verdikten sonra satışını %50 indirimli şekilde gerçekleştirmektedir. İnsanların bu firmayı tanımasının en büyük sebebi bu eylemlerinden dolayıdır. Bir diğer büyük sebebi ise Epic Games’in ücretsiz vereceği oyunlar sızdırıldı diye yapılan haberlerdir.

Epic Games GTA V oyunun ücretsiz verdikten sonra internet üzerinde ismi bilinmeyen bir kullanıcı bir sonra ki verilecek olan ücretsiz oyunları sızdırdı. Epic Games GTA V oyununu verdikten sonra Sid Meier’s Civilization® VI oyununu da ücretsiz verdi. İsmi bilinmeyen kullanıcının sızdırdığı listenin ikinci sırasında bu oyun yer alıyor. Sızdırılan bu liste %90 ihtimalle gerçek.

İşte Epic Games’in ücretsiz bir şekilde vereceği iddia edilen ücretsiz oyunların tam listesi!

Epic Games

– GTA V (14 – 21 Mayıs)

– Civilization VI (21 – 28 Mayıs) Şu anda ücretsiz!

– Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs – 4 Haziran)

– Ark Survival Evolved (4 – 11 Haziran)

Bu oyunlara göz atmak için Epic Games’in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer sızdırılan bu liste gerçekse, görünüşe bakılırsa Steam’e yeni bir rakip doğuyor. Bu rekabet ortamında en karlı tabii ki biz oyuncular olacaktır. Ücretleri 200-300 lira bandında olan bu oyunlara ücretsiz bir şekilde erişebiliyoruz. Bundan güzel ne olabilir?

Bu içeriğimizde Epic Games’in ücretsiz vereceği oyunları sizler için paylaştık. İçeriğimiz hakkında ki yorumlarınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden yapmayı unutmayın. Wroxe herkese iyi günler diler!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Çok başarılı bir yazı olmuş, teşekkürler.