DaisyAir Kimdir

29.11.2020
DaisyAir Kimdir

DaisyAir adı ile bilinen Suna Bektaş, 1998 yılında doğmuş olup günümüzde 22 yaşındadır. Samsun’da yaşamaktadır. Atatürk Üniversitesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü mezunu olmuştur. Bunun yanı sıra TBF hakemliği yapmaktadır. Peki DaisyAir Kimdir?

DaisyAir Twitch

DaisyAir adı ile bilinen Suna Bektaş, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformu üzerinde 55 bin takipçiyi geride bırakmıştır. Genel olarak Sadece Sohbet, Garry’s Mod ve GTA 5 Roleplay kategorilerinde yayınlar yapmaktadır. Eightborn V sunucusunda Melodi Kaya ve Alin Asil karakterleri ile gönüllerimize taht kurmuştur.

DaisyAir Twitch: https://www.twitch.tv/daisyair

DaisyAir Instagram

DaisyAir adı ile bilinen Suna Bektaş, Instagram platformunda 79 gönderisi bulunmaktadır. Aynı zamanda 10 bin takipçiyi geride bırakmıştır. Instagram hikayelerde canlı yayınlarını duyurmaktadır. Takip etmenizi öneririz.

DaisyAir Instagram: https://www.instagram.com/daisyairr/

DaisyAir YouTube

DaisyAir adı ile bilinen Suna Bektaş, YouTube platformu üzerinde 126 tane video paylaşmış bulunmaktadır. Aynı zamanda 2 bin aboneyi geçmiş bulunmaktadır. Toplam izlenmesi ile 80 bini geride bırakmıştır. YouTube kanalında GTA 5 Roleplay videoları, Yayından Kesitler, Fall Guys, League Of Legends, CS:GO, Pubg Lite, Among Us ve Garry’s Mod videoları bulunmaktadır.

DaisyAir YouTube: https://www.youtube.com/DaisyAir

DaisyAir Yüzü

DaisyAir adı ile bilinen Suna Bektaş, canlı yayınlarda kamerasız yayınlar yaptığından dolayı yüzünü çoğu izleyici merak etmektedir. Fakat Instagram hesabında yüzünün bulunduğu fotoğraflar bulunmaktadır. İşte o çok merak edilen Suna Bektaş’ın yüzü.

DaisyAir Discord

DaisyAir adı ile bilinen Suna Bektaş, Discord sunucusunda yaklaşık olarak 3 bin üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda Sohbet, Melodi, Ban Yedim, Uyarı, İstek öneri, tasarım, gmod ss, caps ss, gif odası ve kelime türetmece gibi sohbet kanalları bulunmaktadır.

DaisyAir Discord: https://discord.gg/ECUMAJt

DaisyAir Spotify

DaisyAir adı ile bilinen Suna Bektaş, Spotify platformunda 81 takipçisi bulunmaktadır. Herkese açık çalması ise 3 adet mevcuttur. DaisyAir, Rap ve Some Silence olarak 3 adet herkese açık çalma listesi mevcuttur. DaisyAir çalma listesinde 6 adet şarkı bulunmaktadır. Bu çalma listesi 20 dakika 16 saniye sürmektedir ve 15 takipçisi bulunmaktadır. Rap çalma listesinde 57 adet şarkı bulunmaktadır. Bu çalma listesi 3 saat 28 dakika sürmektedir ve 35 takipçisi bulunmaktadır. Some Silence çalma listesinde 87 adet şarkı bulunmaktadır. Bu çalma listesi 5 saat 29 dakika sürmektedir ve 259 takipçisi bulunmaktadır.

DaisyAir Spotify: https://open.spotify.com/user/0rbf4kl8xxgq3weqmaw1emw3p

DaisyAir DaisyAir Çalma Listesi: https://open.spotify.com/playlist/3j9UMUk2ZpflBo52LqZFiG

DaisyAir Rap Çalma Listesi: https://open.spotify.com/playlist/5eFw1rdSAeX5slOGxymirP

DaisyAir Some Silence Çalma Listesi: https://open.spotify.com/playlist/1ZMSFOrPqQxzAqg0oVkrcI

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “DaisyAir Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.