Kaç Saat Valorant Oynadım?

04.04.2021
Kaç Saat Valorant Oynadım?

Valorant günümüzde en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Her gün binlerce hatta yüz binlerce oyuncu Valorant’ı saatlerce oynuyor. Bundan dolayı oyuncular “Kaç saat Valorant Oynadım?” tarzı sorular sorabiliyor. Günümüzde bu bilgiye herhangi bir 3. parti araç kullanmadan erişmeniz yazık ki imkansızdır. Durun, endişelenmeyin, bugün siz değerli okurlarımız için çok iyi bir 3. parti araç tanıtacağız. Bu sayede toplamda kaç saat Valorant oynadığınızı çok kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hadi konumuza başlayalım!

Valorant Nedir?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan FPS oyunudur. 2 Haziran 2020 tarihinde çıkmıştır bundan dolayı en modern FPS oyunlarından bir tanesidir. Daha çok yeni bir oyun olmasına rağmen rakipleriyle burun buruna rekabet etmektedir. Valorant’ın çok özgün ve stratejik bir oyun olması FPS severler tarafından ilgi görmesinde çok büyük rol oynamıştır. Valorant’ta birçok ajan bulunmaktadır, her ajanın kendisine ait özellikler mevcuttur. Bundan dolayı oyunda ki ajan yetenekleri oyunun gidişatını büyük ölçüde değiştirebiliyor. Valorant hakkında çok daha detaylı bilgi almak isterseniz Wikipedia sayfasına göz atabilirsiniz.

Kaç Saat Valorant Oynadım?

Oyuncuların çoğu bir oyunu kaç saat boyunca oynadıklarını görmek ister bundan dolayı birçok oyunun bunun için sistemi mevcuttur. Ne yazık ki günümüzde Valorant oyununda böyle bir sistem mevcut değildir, ilerleyen zamanlarda bu sistemin gelme şansı az da olsa var. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için tracker.gg adlı siteyi tanıtacağız. Bu site sayesinde Valorant hakkında birçok istatistiğe ve en önemlisi kaç saat Valorant oynadığınızı öğrenebileceksiniz.

  • tracker.gg sitesine giriş yapın ardından oyun içinde ki adınızı ve etiketinizi istenilen yere yazın.
  • İstatistik sayfanıza geldiğinizde ilk bölümde bulunan “Competitive Overview” bölümünden detaylara erişebilirsiniz.
  • Alt kısımda örnek olması için kendi istatistiğimi paylaştım. Ben Valorant oyununu toplamda 4 gün 15 saat ve 6 dakika oynamışım. Sizde kendi istatistiklerini yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın!
Valorant Kaç Saat Oynadım?

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Kaç Saat Valorant Oynadım?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.