Tesla Araçlarda Bulunan En Eğlenceli Özellik

13.09.2020
Tesla Araçlarda Bulunan En Eğlenceli Özellik

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Tesla marka araçlarda bulunan en eğlenceli özellik olan direksiyon ile oyun oynama özelliğini anlatacağız. Tesla bildiğiniz üzere tamamen elektrikli bir araç ve Tesla markasının sahibi aynı zamanda kurucu ismi Elon Musk. Günümüzün en büyük ve tanınan girişimcilerinden bir tanesi. Ayrıca Dünya’nın en zengin 10 insanından bir tanesi. Hadi gelin, bu özelliği detaylı bir şekilde tanıyalım!

Tesla Araçlarda Direksiyon İle Oyun Oynama

Tesla marka araçlar açıkçası çağımızın çok ötesinde bir araçlardır. Gerek tasarım olsun, gerek yakıt türü olsun klasik fosil yakıt kullanan arabalara nazaran çok daha fazla gelişmiştir. Tesla araçlarında diğer araçlara nazaran gösterge paneli bulunmaz. Arabaya dair her şey sadece tek bir ekrandan yönetilir ve gösterilir. Bu sayede çok daha ferah ve modern bir görünüş elde edilir. Tesla’da bulunan bu tek bir ekran aslında tıpkı bir akıllı telefon gibi. Spotify üzerinden müzik dinleyebilir, Youtube üzerinden video seyredebilir hatta oyun bile oynayabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız, oyun bile oynayabilirsiniz. Peki araç içinde oyun oynamak biraz rahatsız edici olmaz mı? Yani bir tablete uzanıp oyun oynamanın pek ergonomik olacağı söylenemez. Tesla’da bu yüzden arabanın direksiyonu ile oyun oynayabileceğiniz bir sistem geliştirmiş. Oyunda ki arabayı kendi araba direksiyonunuz ile yönlendirebilirsiniz. Gaz ve fren pedalları ile de oyunda hızını arttırabilir ve fren yapabilirsiniz.

Bir Youtuber bunu test etmiş ve bizler için yayınlamış. Alt taraftan videoya ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Tesla Araçlarda Bulunan En Eğlenceli Özellik” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.