Among Us Imposter Olma Taktiği

27.10.2020
Among Us Imposter Olma Taktiği

Among Us oyunu, InnerSloth oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve 15 Haziran 2018 tarihinde yayımlanmış bir rol yapma oyunudur. Bu oyunun mantığı “Vampir ve Köylü” oyunuyla aslında aynı mantıktır. Fakat Among Us oyununun teması çok daha farklı. İnternet üzerinden bir kaç dakika bu oyunu izlediğinizde veya oynadığınızda arada ki farkı zaten çok kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz. Among Us oyunu 2018 yılında çıkmış olmasına rağmen günümüz 2020 yılında popülerliğini kazanmıştır. Bunun ana nedeni ise Twitch platformunda yayın yapan yayıncılardır. Bu yayıncılar bu oyunu oynamaya başladıktan kısa bir süre sonra popülerlik kazanmaya başlamıştır. Oyunda “Vampir” görevini alan kişiye imposter denilmektedir. Imposter olan oyuncu diğer oyuncuları öldürerek oyunu kazanmaya çalışır. Oyunda Imposter olmak gerçekten çok keyiflidir. Fakat 10 kişilik bir oyunda imposter olma şansınız gerçekten çok düşük. Biz bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Among Us Imposter Olma Taktiği” konusunu detaylı bir şekilde anlatacağız. Sizlere vereceğimiz taktiklerle beraber imposter olma olasılığınız fazlasıyla artacak. Hadi gelin başlayalım!

Among Us Imposter Olma Taktiği

Among Us oyununda imposter olursanız tartışmasız oyundan aldığınız keyif iki katına çıkıyor. Bu nedenden ötürü birçok oyuncu imposter olmak istiyor. Fakat bazen şanssız olabiliyor ve neredeyse hiç imposter olamayabiliyoruz. Biz birazdan imposter olma şansınızı ciddi oranda yükselten taktikler vereceğiz. Bu taktikleri uyguladığınız taktirde imposter olma oranınız ciddi oranda artacaktır. İşte o taktikler!

  • Eğer oyun içinde ki karakterinizin rengini kırmızı olarak seçerseniz imposter olma olasılığınız artar.
  • Oyun içinde ki adınızın ilk üç harfini mutlaka sessiz harflerden seçin. Bu sayede oyunun algoritması sizi imposter yapmak için uygun bir oyuncu olarak görecektir.
  • Imposter sayısı yüksek odalara girin, bu sayede imposter olma şansınız otomatik olarak artacaktır.
  • Kendiniz oda kurun, bu da sizin imposter olma olasılığınızı fazlasıyla arttıracaktır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Among Us Imposter Olma Taktiği” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.