Valorant Hangi Ranklar Birlikte Girebilir?

25.03.2021
Valorant Hangi Ranklar Birlikte Girebilir?

Valorant hangi ranklar birlikte girebilir sorusu son zamanlarda fazlasıyla sorulan ve haliyle merak edilen bir sorudur. Biz bu blog yazımızda bu soruyu detaylı bir şekilde cevaplandıracağız. Bu yazımızı detaylı bir şekilde okuduktan sonra hangi rankların birbirleriyle sorunsuz bir şekilde oyuna girebildiklerini öğrenebileceksiniz. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan hadi konumuza başlayalım!

Valorant Nedir?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir FPS oyunudur. 2 Haziran 2020 tarihinde oyuncularla buluşmuştur. Öyle ki en büyük rakibi olan CS:GO’nun bile çok kısa bir sürede önüne geçmeyi başarmıştır. CS:GO’nun aksine düzenli olarak büyük güncelleme alan Valorant’ta sık sıkta olmasa da gerektiğinde rank sisteminde düzenlemeler olabiliyor. Valorant’ta da yakın bir tarihinde birlikte girebilen ranklarda 2 kere değişiklik oldu bundan dolayı da oyuncuların çoğu hangi rankların birlikte girebildiğini bilmiyor. Hadi gelin hangi rankların birlikte girebileceğini öğrenelim!

Valorant Hangi Ranklar Birlikte Girebilir?

Hangi Ranklar Birlikte Girebilir?

Evet, yukarıda bulunan görselden de hangi rankların birbirleriyle girebileceğini daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz.

  • Demir 1 ve Gümüş 3 arası
  • Gümüş 1 ve Altın 3 arası
  • Altın 1 ve Plat 3 arası

Bu güncellemeden önce arada üçten fazla rank farkı olan iki oyuncu birbirleriyle eşleştirmeye giremiyorlardı. Fakat bu güncellemeden dolayı artık yukarıda ki sistem uygulanmaktadır. Bu sayede oyuncular daha adil bir dereceli maç oynayacaklar.

Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.