En İyi Google Stadia Oyunları

27.08.2022
En İyi Google Stadia Oyunları

Bugün sizlere en iyi Google Stadia oyunları sunacağız. Google Stadia , oyunları bir konsola veya PC’ye indirmeden satın almanızı ve oynamanızı sağlayan bir bulut oyun hizmetidir. Bunun nedeni, oyunu telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve TV’ler dahil olmak üzere birden fazla bağlı cihaz aracılığıyla gerçek zamanlı olarak oynamanız, ancak dünyanın herhangi bir yerindeki uzak bir sunucuda çalışmasıdır. Oyunun videosu İnternet üzerinden cihazınıza iletilirken, kontrol kodları bir oyun kumandasından diğer yönde gönderilir.

En iyi Stadia Oyunları

Destiny 2

Noel için Stadia’nın olası bir dezavantajı, hediye alıcının İnternet bağlantılarının oyun akışı için yeterince iyi olup olmadığından emin olamamasıdır. Neyse ki, Stadia Premiere Edition’ınızın paketini açmadan veya hediye fişini kaybetmeden önce, Stadia Pro’nun ücretsiz deneme sürümüne veya herhangi bir şey satın almanıza gerek kalmadan Destiny 2 with Stadia’yı PC’nizde veya telefonunuzda ücretsiz oynayabilirsiniz. Stadia için harika bir test vakası olmasının yanı sıra Destiny 2, Halo’yu geliştiren stüdyodan Rol yapma oyunları (RPG) unsurlarıyla sonsuz oynanabilir bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Ortak vuruşlar, rekabetçi çok oyunculu Crucible ve tek oyunculu oyun içi görevler gibi şeylerle – bunların çoğunun ücretli DLC ile açılması gerekecek – ve ayrıca karakterinizi başka bir platform olan Destiny’den getirmek için tam çapraz kaydetme desteği 2, Google Stadia’daki tek oyununuz olmaya hazır ve istekli. Alternatif olarak, nişancılar sizin işiniz değilse ama yine de bağlantınızı test etmek için bir oyuna ihtiyacınız varsa, Super Bomberman R Online Stadia’da oynamak tamamen ücretsizdir.

CYBERPUNK 2077

CD Projekt RED’in açık dünya destanı, birçoğunun umduğu tür tanımlayan devrim olmayabilir, ancak Stadia versiyonu harika oynuyor. Oyunun hem PS4 hem de Xbox One sürümlerinin korkunç performans sorunlarından muzdarip olduğu nispeten kaotik bir lansmandan sonra, CD Projekt RED hızla çalışmaya başladı ve oyunun artık geliştiriciler gibi görünmesi için yama üzerine yama yayınladı. piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra planlandı. Neyse ki başka bir yerde oynayanlar için Stadia sürümü, bir oyun dizüstü bilgisayarında oynamaya benzer ve konsol muadillerinin yaptığı oyun çökmelerinden ve oynanamaz hatalardan hiçbir zaman zarar görmedi. İncelememizde oyunu çok beğendik ve nasıl ilerlediğini görmek için heyecanlıyız.

Google Stadia Oyunları

Google Stadia Oyunları

Gylt

Bir Google Stadia lansmanına özel olan Gylt, üçüncü şahıs bir korku oyunudur. Tequila Works’ün girişi, modern animasyon filmlerini anımsatan bir görsel stile sahiptir. Çocuklar için bir Google Stadia oyunu arıyorsanız, Gylt, korku türünün diğer iyi bilinen oyunlardan daha az yorucu bir çeşidini sunuyor. İster bir ayrıcalık hayranı olun, ister sadece korku türünü desteklemek isteyin, Gylt dikkatinizi hak ediyor.

Tomb Raider’ın Yükselişi

Geliştirici Crystal Dynamics’in en ikonik oyun karakterlerinden birinin başarılı bir şekilde yeniden başlatılmasının ikinci kısmı, 2013’ün Tomb Raider’ının (Shadow of the Tomb Raider ile birlikte Stadia’da da mevcut olan harika bir oyun) neredeyse tüm yönlerini iyileştiriyor. Lara, sonsuz yaşamın sırrına sahip olduğu söylenen efsanevi bir Sibirya şehrini bulmak için bir arayışa çıkar. Bu yeni Tomb Raider oyunları daha karanlık ve Nathan Drake’in gişe rekorları kıran görünümlerinden daha açık bir sona sahip olsa da, burada Uncharted ile örtüşme var – Uncharted orijinal Tomb Raider ile örtüştüğü için mantıklı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.