TikTok Kullanıcı Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

04.06.2023
TikTok Kullanıcı Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Hesabınızı oluştururken adınızı önemsememiş olabilirsiniz. Ancak izlediğiniz veya yaptığınız binlerce videodan sonra, havayı aldınız ve insanların size ne demesi gerektiğini anladınız. Kendinizi zararsız bir patates gibi hissetmiyorsanız veya artık ördekler kadar sevimli ve avokadorable değilseniz, muhtemelen TikTok kullanıcı adınızı nasıl değiştireceğinizi bilmek istersiniz. Şimdi size bunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

TikTok Adınızı ve Kullanıcı Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Hesap ayarlarında her iki TikTok adınızı da değiştirebilirsiniz. Yalnızca uygulamada mevcutturlar. Yani, telefonunuzu kullanmalısınız. TikTok’u değiştirirken sınırları unutmayın: Kullanıcı adı en fazla 24 sembol içerebilir. Yalnızca Latin alfabesini, sayıları, alt çizgileri ve noktaları kullanabilirsiniz. TikTok’ta her 30 günde bir değiştirebilirsiniz. Benzersiz olduğundan emin olun. Uygulama, birinin zaten kullandığı bir adı almanıza izin vermez. İsim en fazla 30 sembol içerebilir. Herhangi bir alfabe, sayı, özel karakter, boşluk kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman değiştirebilirsiniz ve benzersiz yapmak zorunda değilsiniz. TikTok’ta kullanıcı adınızı değiştirmeniz gerekiyorsa:

  1. Profili düzenle’ye dokunun.
  2. Kullanıcı Adı’nı seçin.
  3. Alana yeni bir kullanıcı adı yazın.
  4. Kaydet’e dokunun.

TikTok’ta yeni bir isim belirlemek istiyorsanız:

  1. Profili Düzenle’ye dokunun.
  2. İsim’i seçin.
  3. Alana yeni bir ad yazın.
  4. Kaydet’e dokunun.
TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme

TikTok Kullanıcı Adı Değiştirme

Seçtiğiniz Kullanıcı Adı TikTok’ta Mevcut Değilse Ne Olur?

Bir kullanıcı adı yazdığınızda, mevcut olmadığını fark edebilirsiniz. Bu, TikTok’taki birinin zaten aldığı anlamına gelir. Değiştirmeniz veya başka bir tane düşünmeniz gerekir. Uygulamanın size önerdiği seçenekleri göz önünde bulundurun. TikTok önerilerini beğenmediyseniz, kendi kullanıcı adı seçeneklerinizi deneyin. Değiştirmek için karakterler ve sayılar veya tam bir kelime ekleyin. Kısaltmalar, kısaltmalar ve eş anlamlılar kullanmayı da deneyebilirsiniz. Sosyal medya için bir takma ad seçme hakkındaki makalemizi okuyun. Orada, aynı zamanda havalı ve benzersiz olacak bir fikri nasıl bulacağınıza dair daha fazla fikir bulacaksınız.

Profil ayarlarında TikTok kullanıcı adını ve adını değiştirebilirsiniz. Bunlar yalnızca uygulamada mevcuttur, bu nedenle bunu telefonunuzdan yapmalısınız. Yeni isimler belirlemek zor değil. Ancak unutmayın, yeni bir kullanıcı adı belirledikten sonra, tekrar yapabilmeniz için 30 gün beklemeniz gerekir. Bu yüzden karar verirken iyice düşünmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.