Instagram Gizli SEO Ayarı

28.01.2021
Instagram Gizli SEO Ayarı

Instagram gizli SEO ayarı sayesinde daha kolay ve fazla etkileşim almak mümkün. Birazdan size anlatacağımız bu ayar sayesinde Instagram’da paylaştığınız gönderileriniz çok daha kolay bir şekilde ön plana çıkacak ve daha fazla etkileşim alabilecek. Lafı daha fazla uzatmadan dilerseniz hadi konumuza başlayalım!

Bu ayar aslında uzun yıllardır Instagram’da mevcut olan bir ayar. İnsanların çoğu gönderi paylaşırken sadece açıklamaya odaklandığı için birçok insan bu ayarın farkında bile değil. Bu gizli ayar sayesinde Instagram, gönderilerinizi daha kolay tanıyabilecek ve daha çok etkileşim almasını sağlayacak. Dilerseniz bu gizli ayarın ne olduğuna ve nasıl etkinleştirebileceğinize geçelim.

Instagram Gizli SEO Ayarı

Bu ayar gönderi paylaşmadan hemen önce yapılan bir ayar. Bunun için alt tarafta ki görselde belirtilen yere girmeniz gerekmektedir.

Instagram Gizli Seo 1

Gelişmiş ayarlar bölümüne girdikten sonra altta bulunan resimde ki alana girin. Bu alan sayfanın en alt kısmındadır.

Instagram Gizli Seo 2

Bu bölüme giriş yaptıktan sonra altta ki görselin bulunduğu sayfaya girmiş olacaksınız.

Instagram Gizli Seo 3

Bu bölümde gönderinizi Instagram algoritmasına tanıtmalısınız. Bu tanıtma şu şekilde olmalıdır. Mavi arka planın önünde duran kadın. Havuza giren kadın. Bu tarz açıklamalar ile gönderinizi Instagram’a tanıtarak daha kolay ve çok etkileşim alabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Instagram Gizli SEO Ayarı” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.