Ecem Erkek Boy Kilo Yaş, Kimdir?

02.09.2021
Ecem Erkek Boy Kilo Yaş, Kimdir?

Güldür Güldür Show oyuncuları arasında popüler olan Naime karakteri ile ün kazanan, yakın zamanda Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filmi ile dikkatleri üzerine çeken Ecem Erkek kimdir, kaç yaşındadır? Az bilinenin yönleri ile Erkek kimdir? Ünlü oyuncu Erkek hakkındaki bilgilere göz atacağız.

Oyuncu Nerelidir?

Ünlü oyuncu Ankara’da doğmuştur. Ankara’da doğup büyüyen oyuncu, tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli tiyatroların kadrosunda yer almıştır ve daha sonra İstanbul’a taşınarak kariyerine burada devam etmiştir.

Aslen Nereli? Erkek Ailesi Nereli?

İnternette Erkek babası nereli gibi sorular sıklıkla araştırılmaktadır. Oyunculuk yeteneği ile birlikte güzel sesi ile de izleyicileri büyüleyen Erkek aslen nerelidir sorusuna yanıt olarak Sivas İmranlıdır.

Ecem Erkek

Başarılı Tiyatrocu Oyuncusu Nereli Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu 24 Haziran 1989 yılında doğmuştur. Bu yazı hazırlandığı zaman Erkek kaç yaşındadır sorusuna yanıt olarak 33 yaşındadır.

Eşi Kimdir| Nereli?

Başarılı oyuncu Erkek yakından takip edenlerin merak ettiği Ecem Erkek eşi kimdir, nereli sorularını merak etmektedir. Ecem Erkek eşi Yüce Armağan Erkek’dir. Yüce Armağan Ankara’lıdır. Yüce Armağan Erkek eşi Ecem Erkek gibi oyuncu ve tiyatrocudur. İkili, üniversite yıllarında başlayan birlikteliklerini 2016 yılında evlilik ile sonuçlandırmıştır. Ancak başarılı oyuncu eşiyle 2020 yıllarında anlaşmalı olarak boşanmıştır. Oyuncunun resmi Instagram resmi hesabı @ecem.erkek olarak kullanmaktadır. Şuanda Instagram hesabında 1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM