Syna Kimdir

31.10.2020
Syna Kimdir

Syna asıl adıyla Koray Kural, 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 26 yaşındadır. Aslen Artvinlidir. 2016 yılından beri Karadeniz Üniversitesinde lisans okumaktadır. Çocukluğundan beri arabalara ve motorlara ilgi duymaktadır. Ağustos ayında kendisine her zaman ilgi duyduğu gibi 2017 model Yamaha MT7 almıştır. Koray Kural aynı zamanda bir Avukatlık Bürosu sahibidir. 24 Kasım 2019 tarihinden beri Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki Syna kimdir?

Syna-Kimdir

Syna Twitch

Syna asıl adıyla Koray Kural, Twitch platformu üzerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Yaklaşık 70 bin takipçiye sahiptir. Canlı yayınlarda genel olarak Sadece sohbet, Forza Horizon 4, Phasmophobia, The Crew 2, League Of Legends, Among Us gibi daha birçok kategoride yayınlar yapmaktadır.

Syna Twitch: https://www.twitch.tv/syna

Syna YouTube

Syna asıl adıyla Koray Kural, YouTube platformu üzerinde 47 video yükleyerek 20 bin aboneyi geride bırakmıştır. Aynı zamanda toplam 1 milyon 300 bin izlenmeyi de geride bırakmış durumdadır. YouTube kanalına GTA 5 Eightborn Roleplay kesitleri, Forza Horizon 4, Among Us, Fall Guys, League Of Legends ve daha birçok oyun videoları paylaşmaktadır.

Syna YouTube: https://www.youtube.com/synatv

Syna Instagram

Syna asıl adıyla Koray Kural, Instagram üzerinde 23 gönderiye ve yaklaşık 19 bin takipçiye sahiptir. Canlı yayın açacağı zaman hikayeden paylaşmaktadır. Canlı yayınları kaçırmamak için Instagram’dan da takip edebilirsiniz.

Syna Instagram: https://www.instagram.com/koraykurall/

Syna Spotify

Syna asıl adıyla Koray Kural, Spotify platformunda yaklaşık 1200 takipçisi bulunmaktadır. 3 tane herkese açık çalma listesi bulunmaktadır. Syna?Mix çalma listesi, 260 şarkıdan oluşmaktadır. Dinleme süresi yaklaşık 16 saattir. Yaklaşık 1900 beğenisi bulunmaktadır. Ride4Heart çalma listesi, 45 şarkıdan oluşmaktadır. Dinleme süresi 2 saat 48 dakikadır. Yaklaşık 760 beğenisi bulunmaktadır. BILLY çalma listesi, 8 tane aynı şarkıdan oluşmaktadır. Dinleme süresi 15 dakikadır. 50 beğenisi bulunmaktadır.

Syna Spotify: https://open.spotify.com/user/61tnjeq2t64ryphxv1tz84li8?si=gW1mCVGVSwGRYNtc9ryifg

Syna?Mix çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/2670hpQ7SMmohTRBkQWJcW

Ride4Heart çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/4ZBb30uvfW5i1zkV5iUvUV

BILLY çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/0UNYn9GIoFj7ALcnAPRGxA

Syna Steam

Syna asıl adıyla Koray Kural, Steam platformu üzerinde 31 seviyedir. 6 tane rozeti, 74 tane oyunu, 1 tane ekran görüntüsü, 203 arkadaşı ve 1 tane grubu bulunmaktadır. Syna Steam grubunda 49 üye bulunmaktadır.

Syna Steam: https://steamcommunity.com/id/synagogues

Syna Steam Grubu: https://steamcommunity.com/groups/synaa

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Syna Kimdir” konusunu ele aldık. Umarız bu konumuz sizin için faydalı olabilmiştir. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kays dedi ki:

    keşke bi bilgin olsaymış yazdığın kişi hakkında 🙂

    1. Kaan Güngör dedi ki:

      Merhabalar ben bu makalenin yazarıyım. Makalede aktarılan bilgiler tamamıyla kişinin bize aktardığı bilgilerdir.