İlkopower Kimdir

23.08.2020
İlkopower Kimdir

İlkopower yani gerçek adıyla İlkin İşler bir kadın powerlifting sporcusudur. Türkiye powerlifting yarışmasında tam tamına iki kere şampiyon olmayı başarmıştır. İlkopower yani İlkin İşler Türkiye’de bulunan sayılı başarılı kadın sporcularımızdan bir tanesidir. Bildiğiniz üzere Türkiye’de bu tarz sporlar henüz yurt dışına kıyasla çok az gelişmiştir. İlkopower tarzı sporcularımız sayesinde bu tarz sporlar Türkiye’de gün geçtikçe gelişmeye devam etmektedir. Ek olarak kadınlarında her türlü spor dalında başarılı olabileceğinin de en büyük kanıtlarındandır. Buradan ilkopower yani İlkin İşlere hayatında ve spor kariyerinde başarılar dileriz. İlkopower kimdir sorunun cevabını siz değerli okurlarımız için vermeye çalıştık. Umarız faydalı olabilmişizdir.

İlkopower Yaş

İlkopower 1999 yılında doğmuştur. Kendileri günümüzde 21 yaşındadır.

İlkopower Nereli

İlkopower’ın annesi Siirtli babası ise Mardinlidir. Kendisi ise doğma büyüme Ankaralıdır.

İlkopower Boy Kilo

İlkopower 1.64 cm boyunda ve 62 kilodadır. Kendisi yarışmacı olduğu için kilosu sürekli değişebilmektedir, bu kilo değeri günümüzde ki kilo değeridir.

İlkopower Burç

İlkopower’ın burcu yaydır.

İlkopower Instagram

İlkopower Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram üzerinde 9.634 adet takipçiye sahiptir. İlkopower’ın Instagram hesabına altta ki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/ilkopower/

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “İlkopower Kimdir” sorusunun cevabını detaylı bir şekilde verdik. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.