Discord Sunucunuzun Adını Nasıl Değiştirirsiniz?

12.07.2023
Discord Sunucunuzun Adını Nasıl Değiştirirsiniz?

Discord sunucunuzun kimliğini hala bulmaya çalışıyorsanız, kalıcı bir isme karar vermek için zamana ihtiyacınız olabilir. Sunucunuzun adını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, ancak sunucunuzun önemli sayıda üyesi varsa bunu yapmak istemeyebilirsiniz. İnsanlar daha fazla sunucuya katıldıkça, sunucunuzu adından ve simgesinden tanıyacaklardır. Sunucunuzun adını değiştirirseniz ve sunucunuzu bu şekilde tanıyamazlarsa, istemeden de olsa sunucunuzdan ayrılabilirler. Discord sunucunuzun adını nasıl değiştireceğinizi gözden geçirelim.

Discord Sunucunuzun Adını Değiştirme (Masaüstü)

Masaüstünüzde Discord uygulamasını açın. Sunucunuza gidin, ardından sunucu adınızın yanındaki aşağı oka tıklayın. Sonraki açılır menüden Sunucu Ayarları’na tıklayın. Genel Bakış sekmesinde SUNUCU ADI başlıklı bir alan göreceksiniz. Eski adı silin, ardından sunucunuz için yeni adı yazın. Bitirdiğinizde, Discord sunucunuzun adını değiştirmek için Değişiklikleri Kaydet’e tıklayın.

Discord Sunucunuzun Adını Değiştirme

Discord Sunucunuzun Adını Değiştirme

Discord Sunucunuzun Adını Değiştirme (Mobil)

Discord mobil uygulamasını açın ve sunucunuza gidin. Seçenekler (⋮) > Ayarlar > Genel Bakış öğesine dokunun. Genel Bakış içinde, Sunucu Adı altındaki alana dokunun. Eski sunucu adınızı silin, ardından yeni bir ad yazın. Bitirdiğinizde, disket şeklindeki Değişiklikleri Kaydet düğmesine dokunun. grandpashabet giriş

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.