CSGO Başlatma Seçenekleri 2020

05.11.2020
CSGO Başlatma Seçenekleri 2020

Counter-Strike: Global Offensive yani daha çok bilinen kısa adıyla CSGO oyunu Valve tarafından geliştirilmiş olup aynı zamanda yine Valve tarafından 21 Ağustos 2012 tarihinde bütün oyuncular için resmi olarak yayınlanmıştır. Valve bu arada Dünya’nın en büyük çevrim içi oyun mağazası olan Steam’in kurucusu ve sahibi bir firmadır. CSGO oyunu birinci şahıs nişancı türünde bir savaş oyunudur. CSGO günümüz 2020 yılında her ay ortalama bir milyon oyuncu tarafından oynanmaktadır. Günümüzün en popüler oyunlardan birsidir diyebiliriz. Biz bugünkü blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Başlatma Seçenekleri 2020” konusunu detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Size vereceğimiz başlatma seçeneklerinin hepsi birbirinden yararlı seçeneklerdir. Lafı daha fazla uzatmadan hadi başlayalım!

CSGO Başlatma Seçenekleri 2020

Başlatma seçeneklerini yazabileceğiniz menüyü açabilmek için altta ki adımları takip edin.

  1. Steam’e giriş yapın.
  2. Kütüphane sayfasına giriş yapın.
  3. CSGO oyununa sağ tıklayın ve “Özellikler” butonuna tıklayın.
  4. Karşınıza gelen pencereden “Başlatma Seçeneklerini Ayarla” butonuna basın.
  5. Birazdan size vereceğimiz başlatma seçeneklerini buraya yazmalısınız.
CSGO Başlatma Seçenekleri

-console | Oyuna girer girmez otomatik olarak geliştirici konsolu etkin hale getirir.

-novid | Oyuna giriş sırasında başta bulunan video kaldırılır. Bu sayede oyuna çok daha hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

high | Bu komut sayesinde bilgisayarınız CSGO oyununa yüksek öncelik atar. Yani FPS değeriniz bu kod sayesinde az da olsa yükselecektir.

-threads | Normal şartlarda bilgisayar oyunları işlemcinizin çekirdeklerinin hepsini değil yarısını kullanır. Bu kod sayesinde CSGO oyununun kaç çekirdek kullanmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Eğer 4 çekirdekli bir işlemciniz varsa “-threads 4” olarak bu kodu kullanabilirsiniz.

-nod3d9ex1 | Alt+Tab işlemini çok daha seri bir hale getirir. Alt+Tab yaptığınızda beklemezsiniz.

+cl_forcepreload 1 | CSGO oyununa giriş yaptığınız an haritaları indirmeye başlar. Bu sayede maçlara çok daha hızlı bir şekilde girersiniz.

-language english | Steam dilini İngilizce yapmadan sadece CSGO oyunun dilini İngilizce yapmanıza yarar. Kullanıp kullanmamak sizin isteğinize kalmıştır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Başlatma Seçenekleri 2020” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.