Valorant İngilizce Yapma

23.02.2021
Valorant İngilizce Yapma

Valorant İngilizce yapma işleminin nasıl yapıldığı birçok insan tarafından merak edilen bir işlemdir. Valorant oyununu İngilizce yaptığınız taktirde yazılar hatta karakter seslendirmeleri bile değişmektedir. Valorant’ın Türkçe seslendirmelerinden sıkılan ve bundan dolayı biraz değişiklik isteyen birçok oyuncu, oyunu İngilizce yapmak istiyor. Biz bugünkü blog yazımızda Valorant’ı nasıl İngilizce yapabileceğinizi detaylı bir şekilde siz değerli okurlarımıza anlatacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hadi konumuza başlayalım!

Valorant Nedir?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen oynaması tamamen ücretsiz bir FPS oyunudur. Riot Games’in FPS türünde geliştirmiş olduğu ilk ve tek oyunudur. Daha çıkalı 1 yıl bile olmadan en büyük rakiplerini geride bırakarak FPS türünde ki en iyi oyun olma başarısına sahiptir.

Valorant oyununun resmi sitesine gitmek için tıklayın!

Valorant İngilizce Yapma

Valorant’ı İngilizce yapmak sanılanın aksine zor değil tam tersi çok ama çok kolay bir işlemdir. Oyunu İngilizce yapmak için iki yol mevcuttur, bunlardan biri oyun içinden diğeri ise istemci üzerindendir. Sizler istediğiniz yolu tercih ederek Valorant’ı İngilizce yapabilirsiniz.

1-) Oyun İçinden İngilizce Yapma

  • Sağ üst köşede bulunan çarka tıklayarak ayarlar sekmesine giriş yapın.
  • Ayarlar sekmesinde bulunan genel bölümünden Metin Dili seçeneğinden İngilizce’yi seçin.
  • Oyunun dilinin değişmesi için oyunu kapatıp açmanız gerekmektedir.
  • Oyunu tekrar açtığınızda İngilizce olduğunu göreceksiniz.

2-) İstemciden İngilizce Yapma

  • İstemciyi açın ardından sağ alt köşede bulunan çarka basın.
  • Çarka bastıktan sonra ayarlar bölümünden “Oyun Dili” ayarını İngilizce olarak seçin.
  • Hesap bilgilerinizi yazdıktan sonra giriş yapın, oyununuzun İngilizce olduğunu göreceksiniz.

Evet gördüğünüz üzere Valorant oyununu İngilizce yapmak çok basit bir işlemdir. Bu yolları izleyerek oyun dilini sadece İngilizce değil, desteklenen bütün dillerde değiştirebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant İngilizce Yapma” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.