Valorant Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

11.09.2021
Valorant Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Riot Games Valorant , şu anda oynamak için en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Oyun rekabetçi bir oyun sunuyor ve dünya çapında milyonlarca oyuncu oyunu saatlerce öğütmeyi seviyor. Valorant, her oyuncu eşsiz RIOT kimliğini alır ve oyuncuların oyunda birbirlerini bulmak için bu benzersiz kimlikler kullanabilirsiniz. Bir Riot ID, temel olarak kullanıcı adınız ve sloganınızın bir kombinasyonudur, 3-5 rakam veya harften oluşan rastgele bir hashtag’dir.

Mevcut kullanıcı adınızdan bıktıysanız, Riot’un oyuncuların Riot ID’lerini ücretsiz olarak değiştirmelerine izin verdiğini bilmek sizi memnun edecektir. Yani League of Legends’ın aksine Valorant’ta isminizi değiştirmek için Riot puanı harcamanız gerekmiyor.

Valorant

Valorant’ta Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

  • Öncelikle, Riot’un resmi web sitesini ziyaret edin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Orada, kullanıcı adınız ve 3-5 haneli bir etiket satırı dahil olmak üzere mevcut Riot ID’nizi göreceksiniz.
  • Şimdi, istediğiniz herhangi bir şeyle değiştirmek için Riot ID’nize tıklayın. Görünen adın aksine, sloganınız benzersiz olmalıdır. Sloganınızı oluşturmak için 3-5 sayı veya harften oluşan bir kombinasyon kullanabilirsiniz.
  • İşte bu, şimdi Değişiklikleri Kaydet seçeneğine tıklayın ve yeni adınızın oyuna yansıtılıp yansıtılmadığını görmek için Valorant’ı başlatın.

Yeni Valorant görünen adınız oyuna yansıtılmıyorsa, Riot Games istemcisini yeniden başlatmayı deneyin. Riot’un web sitesinde, hesap şifrenizi ve e-postanız, bölgeniz ve doğum tarihiniz gibi diğer kişisel bilgilerinizi de değiştirebilirsiniz. Ayrıca Valorant adınızı akıllıca değiştirdiğinizden emin olun çünkü 30 günden önce değiştiremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM