Tolunay Ören Kimdir

03.03.2021
Tolunay Ören Kimdir

Tolunay Ören 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Medipol Üniversitesi’nde Mimarlık bölümünü okumaktadır. Aynı zamanda YouTube platformuna ve Twitch platformuna içerik üretmektedir. Peki Tolunay Ören kimdir?

Tolunay Ören YouTube

Tolunay Ören YouTube platformuna 6 Mayıs 2016 tarihinde katılmıştır. İlk videosunu 30 Mayıs 2016 tarihinde yayınlamıştır. YouTube kanalında 500’ü aşkın video bulunmaktadır. Aynı zamanda bu videolar ile birlikte 580 bin aboneyi geride bırakmıştır. Toplam izlenmesi ise neredeyse 100 milyona ulaşmıştır. Genel olarak eğlence içerikli oyun videoları paylaşmaktadır. Yaptığı editler ile videonun seyir zevkini 2 katına çıkartmaktadır.

Tolunay Ören Twitch

Tolunay Ören Twitch platformunda canlı yayınlar açmaktadır. Yaklaşık olarak 215 bin takipçi sayısına sahiptir. Son zamanlarda Sadece Sohbet, FIFA 21, Infamous: Second Son, Marvel’s Spider-Man, Counter-Strike: Global Offensive kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır.

Tolunay Ören Instagram

Tolunay Ören Instagram platformunda 200 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda 3 Ocak 2018 tarihinden itibaren 55 gönderi paylaşmıştır. Genel olarak canlı yayın ve yeni video duyurularını Instagram hikayelerinde paylaşmaktadır.

Tolunay Ören Twitter

Tolunay Ören Twitter platformuna Kasım 2012 tarihinde katılmıştır. Takipçi sayısı 12 bini geçmiş bulunmaktadır. Aynı zamanda aktif olarak tweet paylaşmaktadır.

Tolunay Ören Discord

Tolunay Ören Discord sunucusunda 32 bini aşkın üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalları bulunmaktadır. Bu sesli sohbet kanallarının aksine birçok metin kanalları da bulunmaktadır. Bu metin kanalları Sohbet31, Foto Ss, Tolunay Oren Meme, Tasarımlarınız, Fut Öneri Kanalı, Twitch Clip, Slam Soundpad İçin Ses Dosyaları, gibi birçok metin kanalı bulunmaktadır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Tolunay Ören Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.