Kaç Saat LoL Oynadım?

26.10.2020
Kaç Saat LoL Oynadım?

League of Legends yani kısaltılmış adıyla LoL, Riot Games tarafından 28 Ekim 2009 tarihinde geliştirilmiş ve yayınlanmış bir MOBA türünde ki strateji oyunudur. 27 milyondan fazla aktif oyuncuya sahip olan LoL en başarılı MOBA oyunlarından bir tanesidir. Ülkemizde de oldukça sevilmektedir. Biz bugün bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Kaç Saat LoL Oynadım?” sorusunun cevabını öğrenmenizi sağlayacağız. LoL oynayan birçok oyuncu bu sorununu cevabını fazlasıyla merak etmekte. Bu yazımızla beraber bu merak son bulacak! Lafı daha fazla uzatmadan hadi başlayalım!

Kaç Saat Dereceli LoL Oynadım?

Riot Games bu sezonda oyuncularının toplamda kaç saat dereceli maç oynadığını görebilmesine izin veriyor. Fakat bu sadece dereceli maçlar için geçerli. Toplamda kaç saat dereceli maç oynadığınızı öğrenmek için altta ki adımları takip edin.

  • League of Legends oyununu açın.
  • Profil sekmenize giriş yapın.
  • O sekmede bulunan “İstatistikler” sayfasına tıklayın.
  • Sol alt kısımda bulunan “Oynanan Oyun” sayısının hemen altında, mevcut sezonda oynanan dereceli saatlerin sayısını görebilirsiniz.

Toplam Kaç Saat Lol Oynadım?

Toplam LoL oynama saatinizi öğrenmek için ne yazık ki 3. parti sitelere başvurmanız gerekmektedir. Riot Games tarafından bu bilgiye erişmeniz ne yazık ki mümkün değildir. Eğer LoL’da kaç saat geçirdiğinizi öğrenmek istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın. Bu site sayesinde LoL oyununda geçirdiğiniz toplam saati hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun nasıl olduğunu öğrenmek için altta ki adımları takip edin.

  • Wol.GG sitesine girin.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra alt kısımda bulunan yere sihirdar adınızı yazın ve yan tarafından bölgenizi seçin.
  • Ardından “HOW MUCH TIME I WASTED ON LOL?” butonuna tıklayın.
  • İnternet sitesinin sizi yönlendirdiği sayfadan toplamda kaç saat LoL oynadığınızı hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Şimdiden belirtmek isteriz, bu site Riot Games’e bağlı bir site olmadığından ötürü size vermiş olduğu değerler yanlış olabilir. Fakat verdiği değerler üç aşağı beş yukarı doğrudur.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Kaç Saat LoL Oynadım?” sorusunun cevabını nasıl öğrenebileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık. Umarız bu konumuz sizin için faydalı olabilmiştir. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.