Samsung Galaxy S20 FE Nasıl Sıfırlanır?

30.10.2022
Samsung Galaxy S20 FE Nasıl Sıfırlanır?

Bu yazıda size Samsung Galaxy S20 FE’yi nasıl sıfırlayacağınızı öğretmeye çalışacağız. Samsung Galaxy S20 FE 5G akıllı telefonunuz çok yavaş çalışıyorsa, donuyorsa, ekran kilidini atlamak istiyorsanız veya hafızanız doluysa ve her şeyi silmek istiyorsanız ya da satmak veya başka birine vermek istiyorsunuz ve kimseyi istemiyorsunuz. Dosyalarınıza ve şifrelerinize erişmek için fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak ilk günkü gibi geri alabilirsiniz. Samsung Galaxy S20 Fe telefonunuzda z veya diğer sorunlar gibi herhangi bir sorunla karşılaşırsanız.

Ardından Samsung Galaxy S20 Fe’yi donanımdan sıfırlamanız veya fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Fabrika ayarlarına sıfırlama ya da donanımdan sıfırlama, telefonunuzu fabrikadan çıktığı zamanki haline geri getirecektir. Uygulamalar, kişiler, mesajlar, arama kayıtları, fotoğraflar vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm kişisel verilerinizi ve ayarlarınızı siler. Aşağıda Samsung Galaxy S20 FE’yi sıfırlama adımlarından bahsettik.

Samsung Galaxy S20 FE Sıfırlama

Samsung Galaxy S20 FE Sıfırlama

Samsung Galaxy S20 FE Sıfırlama

  1. İlk adımda Üst Çubuğu açın ve Güç simgesine gidin.
  2. Ardından Sesi Aç ve Güç düğmelerine birkaç saniye basın.
  3. SAMSUNG logosunu gördüğünüzde tüm tuşları bırakın.
  4. Şimdi Verileri sil/fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçmek için Ses düğmelerini kullanın ve Güç tuşuyla onaylayın.
  5. Bundan sonra Fabrika verilerine sıfırla’yı seçin.
  6. Sonunda, Güç düğmesiyle sistemi şimdi yeniden başlat’ı seçin.

Samsung Galaxy S20 FE’yi sıfırlama hakkındaki makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Fabrika ayarlarına sıfırlama, bir elektronik cihazdan kullanıcı verilerinin kaldırılması ve fabrika ayarlarına sıfırlamanın gerçekleştirilmesini açıklayabilmek için kullanılan terimdir. Bir yazılım kurtarma işlemi ve cihazlarda bulunan yazılımı orijinal fabrika ayarlarına döndürmeyi amaçlamaktadır. Samsung Galaxy S20 FE’nin fabrika ayarları nasıl sıfırlanacağınızı bilmek istiyorsanız, yukarıda açıklanan adımları izleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.