Bossy Kimdir

19.08.2020
Bossy Kimdir

Tolga Gönüllü yani sahne adıyla Bossy, 28 haziran 1991 tarihinde Konya’da dünyaya gelen bir rap sanatçısıdır. 2008 yılında başlayan müzik hayatı günümüzde hala devam etmektedir. “Old school” diye tabir edilen kesimin içinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bossy mahlaslı Tolga Gönüllü Piskonut Crew, Kadıköy Acil, Sofistikal gibi gruplarda da bulunmuştur. Ek olarak O Ses Türkiye final gecesinde Zeo Jaweed’in back vocalliğini üstlenmiştir. 2019 yılında çıkarmış olduğu “Hasta” isimli albümü sayesinde isminden bolca bahsettirmeyi de başarmıştır. Albümde oldukça ünlü isimlerle feat atmıştır, bu isimler Şehinşah, Muşta, Xir, Maestro gibi isimlerdir. Uzun lafın kısası, Bossy Türkçe Rap camiasında saygı duyulması gereken ve en başarılı isimlerden bir tanesidir. Bossy kimdir sorusunun cevabını siz değerli okurlarımız için paylaştık.

Bossy Yaş

Bossy, 28 haziran 1991 tarihinde doğmuştur. Kendileri günümüzde 29 yaşındadır.

Bossy Nereli

Bossy Konya’lıdır.

Bossy Twitter

Bossy eskiden Twitter kullanıyordu ama Twitter hesabı kapatılınca ne yazık ki kullanmamaya başladı. Bossy’nin kapatılan Twitter hesabına aşağıda ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/bossynorespect

Bossy Instagram

Bossy Instagram’ı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Kendisinin Instagram üzerinde 34.2 bin takipçisi bulunmaktadır. Bossy’nin Instagram hesabına aşağıda ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/bossynorespect/

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Bossy kimdir konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.