iPhone Tema Nasıl Yüklenir?

25.04.2022
iPhone Tema Nasıl Yüklenir?

iOS 15, desteklenen tüm iPhone’lar için Apple tarafından yayınlanan en son güncellemedir. Ayrıca, muhtemelen en özelleştirilebilir özelliklere sahip güncellemedir. Kişiler, iOS 15 yüklü iPhone’larının ana ekranlarını, kişiselleştirilebilir widget’lar ekleme ve uygulama simgelerini değiştirme seçenekleri sayesinde farklı ve benzersiz bir görünümle sundu. Apple’ın iPhone’u, kullanıcıların duvar kağıdı, uyarı sesleri ve zil sesleri dahil olmak üzere telefonun birçok özelliğini özelleştirmesine olanak tanır. Ancak, iOS 6’ya kadar olan standart iPhone, iPhone ekranındaki metnin yazı tipini veya uygulamalar için kullanılan simgeleri değiştirecek benzersiz bir tema yükleme ayarı sunmaz.

Jailbreakli bir iPhone ile telefonunuzu kişiselleştirmek ve iş arkadaşlarınızın ve müşterilerinizin telefonlarına kıyasla daha benzersiz ve kişisel görünmesini sağlamak için tema yükleyebilirsiniz.

Tema

iPhone Tema

Bir iPhone’a Temalar Nasıl Yüklenir?

  1. iPhone’unuzda Cydia’yı başlatın. Cydia, jailbreak’li uygulamalar için uygulama deposudur ve telefonunuz jailbreak’li olduğunda otomatik olarak yüklenir.
  2. “Winterboard”u arayın ve arama sonuçlarında isme dokunun. “Yükle”ye ve ardından “Onayla”ya dokunun. İstendiğinde, kurulumun tamamlandığını belirten “Sıçrama Tahtasını Yeniden Başlat”a dokunun.
  3. Springboard’u yeniden başlatmak sizi telefonunuzun ana ekranına geri götüreceğinden Cydia’yı yeniden başlatın.
  4. “Bölümler”e ve ardından “iThemes”e dokunun. Yüklemek istediğiniz bir tema bulun ve adına dokunun. “Yükle”ye ve ardından “Onayla”ya dokunun. İstendiğinde, temanın indirildiğini belirten “Cydia’ya Dön” seçeneğine dokunun.
  5. iPhone ana ekranına dönmek için ana sayfa düğmesine basın ve Winterboard simgesine dokunun. “Tema Seç”e dokunun, ardından kullanmak istediğiniz temanın adına dokunun ve tema adının solunda bir onay işaretinin göründüğünden emin olun.
  6. Ekranın sol üst köşesindeki “Winterboard” düğmesine ve ardından “Respring”e dokunun. Bu, şimdi iPhone’unuza yüklediğiniz temayı uygulayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM